Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zajímalo by mě, jak děláte síření, já asi blbě:

Naplním sud švestkami, nechám asi 15 cm volno pod víkem. Napíchnu sirný papírový proužek na drát, podpálím a mávám s tím v sudu nad švestkami. Přitom to samozřejmě začíná smrdět všude kolem. Nechci, aby mi do kvasu šel ten shořelý hnus, tak proužek ještě hořící vyndám ven, to už to dýchám naplno, a stranou to nějak uhasím. Načež se začnu přetlačovat se sponou víka, to někdy chce sílu, takže se musím na to pořádně nadechnout. Vše je ve sklepě, kde je prostor omezený a přitom ten sirný knot hoří jak čert, takže výsledek je, že jsem několik hodin přiotrávený. Někdy mi totiž připadá, že není tak důležité honem sirný knot uhasit, raději rychle zavřít sud, aby se tam nedostal vzduch, potvora. 

Vyzkušeli jste nějakou ochrannou masku? Kde by se dala koupit? Díky.
Aleš 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika