Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Kdysi na VŠCHT existovala "tajná diplomová práce" jak zbavit denaturovný líh jeho denaturace. Byla to taková perlička, protože nenznikla na fakultě kvasné chemie, ele chemická technologie. Jednalo se tehdy o potravinářský líh, denaturovaný benzenem, či benzínem a ještě jinými denaturačními prostředky. V současnosti se většinou používají "obecné denaturace" bez další specifikace. Tahdy se potřeboval Čistý alkohol pro některé práce v laboratoři a jeho denaturace v tom byla na závadu. Kupovaný líh pro laboratoře zase musel mít fůru povolení, dohled (prostě fůra papírování a kontrol) a byl také dražší. V dnešní době toto již nikdo neprovádí, protože buď má na "čistý špiritus" nebo ho sežene přes překupníky!!!

Takže teoreticky se dá vyčistit jakýkoliv líh, zaleží na denaturaci, zařízení co máte k dispozici a času co tomu věnujete. Ale stále to bude jen líh!!!Lze to použít max. na likéry, pálenka z toho nikdy nebude!!!.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika