Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Díval jsem se na stránky schnapsbrennen.at. Je to tak zralé pro sebevrahy. Jen málo přístrojů splňuje nějáké ty pravidla bezpečnosti. Otop otevřeným plynem to jsou blázni... Nebo chytání výpalku do kovového hrnku, to si může risknout jen ten co si v tom bude myt jen nohy, ale né ten co získává od 50% výš... Deflegmátory, tam něják neřeší a vodou se tam dost plýtvá, ani jeden tam nemá uzavřený okruh. Jediné co schvaluji, je tam u některých dóm z mědi, to je dobré na síru, řada hrnců je z nerezu, pokavaď tam není v uvnitř zohlý měděný plech, tak dobrou chuť... Některá díkla jsou opravdu jen k úžasu, hlavně ta co mají obsah kolem 5L - ztráta času a se stočenýma spirálama v různých nádobách. Bylo tam vidět i pár průmyslových kompletů, ale k tomu mám i svůj názor, protože jsem viděl i zařízení od Destily Brno a výpočet plochy deflegmátoru trošku pokulhává a i spotřeba vynaložené energie je trošku vyšší... No záleží na co to člověk všechno chce používat...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika