Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, mě jeden prodavač v zahradnictví radil, že mám větve u 20 let starého ořešáku minimálně o 1/3 zkrátit. Prý tím docílím lepší růst nových větví a tím lepší úrody. Prý je chyba ořešák neřezat, protože tím pádem prý starší větve "zkornatí", budou se lámat a nebudou tolik plodit. Můj 20-ti letý ořešák je neroubovanec s velice rozložitou kulovitou korunou, který plodí plody velikostně průměrný a však velice chutný, který si udrží svou chuť až do následující úrody, proto bych ho nerad poškodil špatným řezem. Chtěl bych se Vás tedy zeptat, jak to tedy doopravdy je. Podle rad ze zdejších diskuzích si myslím, že je lepší nechat ořešák růst jako dříví v lese. Díky za radu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika