Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nééé, vůbec nejsou škodlivéwink Akorát, že všichni chcí.áme na raka a všichni se diví proč? Jinak... u nás se tedy na hnojiště nic nerozložitelného určitě záměrně neházelo, to by nám děda urazil paprče(ročník 1920, už není) Sama si na kompost taky nic takového nehážu i kdyžwink zrovna onehdá jsem marně hledala umělohmotnou škrabku na zeleninu. Po tom, co jsem zapátrala v paměti, co jsem s ní naposled mohla loupat, jsem neomylně zamířila na kompost a mám ji! Bohužel jsem asi ma.or, protože to se stalo už podruhé a to je fialová!! Nedá se normálně ve slupkách přehlédnoutcheeky Tedy dá, polehčující okolnost... někdy si v kuchyni pořádně nerozsvítím...smiley

Jinak, co běžně nacházím, jsou součástky z kultivátoru, sekačky... onehdá byl pod loubím zakutálený celý kryt disku z kolacheeky a muž nehledalcool

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika