Příspěvky uživatele - lucinkapes

Co s hlizami okrasných batátů (ipomea batatas), 8.10.2017 Obsahuje fotku
Letos jsem poridil v zahradnictvi Lebis okrasne bataty, ktere jsem vysadil do truhliku. Prave jsem je zrusil a ponechal si jen hlizy. Nemam s pestovanim batatu ani brambor zadnou zkusenost. Otazky zni: 1) Jak uskladnit hlizy pro opetovne vysazeni... celý příspěvek >
Identifikujte, prosim, co to je?, 2.4.2017 Obsahuje fotku
Muze mne nekdo pomoci identifikovat rostliny v truhliku na fotce? Libi se mi to a zvazuju podobnou vysadbu. Pripadne nenapada vas co by se dalo vysadit do 9 truhliku vedle sebe (viz foto v odkazu). V minulych letech jsem tam mel krom previslych... celý příspěvek >
Převislý bambus Green Twist - Jak množit?, 29.9.2014
Dekuji moc za odpoved. Je nutne pouzivat jen vrcholovy rizek, nebo muzu steblo naporcovat treba natrikrat?
Převislý bambus Green Twist - Jak množit?, 25.9.2014 Obsahuje fotku
Převislý bambus / Psineček výběžkatý / Agrostis stolonifera / Green Twist / Trailing Bamboo Neví někdo, zda jde tuto rostlinu množit vegetativně? Případně kde se dají sehnat semena? Prodává ji u nás jen několik zahradnictví a za poměrně dost... celý příspěvek >
Nova tráva, 12.5.2014
Pokud bude vrstva hliny na stavajicim travniku alespon 15cm, tak bych asi otazku co s puvodnim travnikem neresil. Proste ho pohrbite. Otazka vsak je, jak kvalitni travnik chcete mit. Zemina z vykopu bazenu muze byt vselijaka a nemusi byt zrovna... celý příspěvek >
Vřetenové sekačky, 4.5.2014 Obsahuje fotku
Mam doma uz 3. rokem Suffolk Punch 17SK. Rozhodne je znat pokrok oproti klasicke sekacce. Kosim kazdy 4. den a jednou za 2 mesice projedu travnik vycesavaci kazetou. Vyhody vretenovky jsou jasne (kvalita strihu, jizda po valcich a pruhy). Nevyhodu... celý příspěvek >
Ruční vřetenová sekačka na 450m2?, 7.8.2011
Tak doma by samozrejme zustala benzinova rotacni. Takze kdyby pocasi nedovolilo nebo jsme byli na dovolene, tak se to nasledne poseka klasikou. Jen jste mne trochu zarazil s tim behanim. Kdyz pospicham a jdu rychle s klasickou sekackou, tak je... celý příspěvek >
Ruční vřetenová sekačka na 450m2?, 7.8.2011 Obsahuje fotku
Zakladame novy travnik (defacto delame celou novou zahradu). Doposud jsme sekali klasickou benzinovou sekackou. Na novy travnik bych chtel vyjet s vretenovou. Zaujala mne sekacka Brill RazorCut 38. V jinych tematech si ji tady dost lidi chvali.... celý příspěvek >
Jaky prumer potrubi pro zavlahu napojenou na 3/4" vodomer, 18.4.2011
Natahnu tam tedy potrubi 32mm. Rozdil v cene je zanedbatelny. Ovsem s tema kolenama nevim. Ne, ze by to byl problem odstranit. To bych zvladl i sam. Vim kde pred barakem mame uzaver pro nasi odbocku z hlavniho radu. Je to vsak takovy problem? Vzdyt... celý příspěvek >
Jaky prumer potrubi pro zavlahu napojenou na 3/4" vodomer, 18.4.2011 Obsahuje fotku
Chtel bych se zeptat, zda ma smysl instalovat pro automatickou zavlahu potrubi o prumeru 32mm v pripade, ze bude zavlaha napojena na vodomer, ktery ma 3/4". Nestacilo by v tomto pripade i jako rozvodne potrubi pouzit jen 20mm... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 15.9.2010
Muze mne nekdo rici jaky je v praxi rozdil mezi pracovnim a maximalnim tlakem? Maximalni je mozne dosahnout treba jen na par sekund nebo je mozne ho pouzivat porad, ale nedoporucuje se to nebo jak to je s temito hodnotami? Dekuji,
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika