Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 232.120 (?) 
11.1.2016 17:37

Moc si vážím vašeho příspěvku. Práce v lese je dřina, ale je to krásná práce. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 19.34 (?), 3.1.2016 21:25

Servis nebudete  potřebovat, pokud tu pilu nezmršíte.Já ji  mám 5 rokem a  nepotřeboval jsem kromě benzínu  ,oleje a řetazu nic.wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.110 (?), 3.1.2016 23:22

Žádnou propagaci Dolmaru jsem nezaznamenal. Ňapsat, že jsem spokojený, není přece propagace. Když přijde řeč na MS361, tak také napíši že jsem s ní spokojený. Tím přece nikomu neberu spokojenost s HQ, třeba 560XP.  Já ji nemám, tak ji nebudu ani chválit, ani hanět.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 3.1.2016 23:46

Plasťáka Husqvarnu jsem 2 roky vlastnil a poté prodal sousedovi (nevyhovovala výkonem a provedením, do lesa chci jen profi pily), takže cca 7 let a za celou dobu se na ní nic neopravovalo a nevyměňovalo, ty pilky se prodávají už cca 10 let a za tu dobu už je mají vychytané a odladěné a vyzkoušené. Co se týče servisu na Dolmar oproti servisu Husqvarny a Stihl je přecijen někde jinde, jinak by nevznikaly podobné hodnocení viz. obr.

Převzato z Heuréky, recenze na Dolmar PS 35.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 57.146 (?), 4.1.2016 10:24
Ještě, že máte tu Heuréku, ani byste se k pile nemohl vyjádřit, jelikož ji znáte z obrázku. Heuréka má také pozitivní názory, ty si však zásadně nevybíráte, i když je jich přes 90%. Kolečko se neopotřebuje ze dne na den a toho by si měla být obsluha pily vědomá, že si má koupit do rezervy řetěz, svíčku. A v tom není problém. Problém je v tom, kdy v těch perfektních servisech ležely těžební pily a neměli na ně součástky, nebo je brali z jiných pil. K PS 35 C, 420 jsou na Heuréce recenze, které by vám radost neudělaly. Heuréka je však určena především k recenzi na obchod, nákup a první dojmy s výrobkem, kterou napsal ten, kdo skutečně koupil, nikdo jiný.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.35 (?), 4.1.2016 10:48

Souhlasím s tímto příspěvkem a zároveň prosím, aby se tu nepřepisovaly recenze z Heureky. Tam si je mohu přečíst také a udělat si názor sám. Každý ať si koupí pilu jakou chce a nepíše o pilách se kterými nemá vlastní zkušenost.

Děkuji   F A 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 8.1.2016 11:14

Každý ať si koupí pilu jakou chce a nepíše o pilách se kterými nemá vlastní zkušenost.

Děkuji   F A

Souhlasím.

První věc, přečtěte si můj post znovu, kde píšu o nějaké pile??? Píšu pouze o servise a okopíroval jsem recenzi proto, protože mám obdobný názor tak abych si ušetřil psaní.  Věc druhá, pilu od Dolmara vlastním, sice né daný model, ale to nic nemění na tom, co jsem napsal o servise. Takže přístě bych zase já prosil zdržte se flamu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 46.176 (?), 8.1.2016 14:58
Flame je přepisování Heuréky a pilu nemáte.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Karelll - (37) - 140.103 (?), 10.1.2016 21:11

Tak já nevím, to chcete, abych vám všechny vyfotil ???

3 elektrické pily mezi nima jak vidíte Dolmar-Makita

1 akučka, 1 jednoručka, 1 vyvětvovací a 11 benzínovek. No a jelikož mám všehochuť značek, chodím do různých servisů od Mountfieldu přes Hitachi až k těm nejlepším. Nejsem student a ani nemám rozpočet na pilu, takže mě PR dělat nemusíte. 




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 11.1.2016 20:29

Já už mu přece psal, že bych jako student (mladej kluk) volil lehkou pilku do řekněme 5Kg max. a s přihlédnutím kdo tuto pilu bude obsluhovat nic nad 3KW. Velmi vhodnou hobby pilku nechce  (zde to vidím prašť jak zmlať, podle preferencí značky, možná bych vyzkoušel novinku Dolmara PS 352, která nahrazuje celkem pochopitelně nezajímavé ležáky PS350)  a za kvalitní mašinu zase nechce připlatit, to je pak těžký. Doporučil bych novinku japonce Echo CS 501SX kde za 11 000Kč je to rozumná volba. Dolmarka 420SC, kvalitativně a výkonově díky obsahu ztrácí, ale je laciná a práci udělá taktéž, to už jsem psal. Atraktivnější cena u méně rozšířenějších značek je podmíněna slabším servisem a dostupností dílů s tím se kupující musí smířit. Pak jsou tu premiové značky ale tam se do 14k nevejde (Husqvarny 543,545,550). U Dolmarky 420SC bude slabší výkon při kácení cítit, ale na nenáročné používání službu udělá. PS 5105 je do lesa vhodnější, tak si jen nejsem jistý využitelností, je to defakto tatáž jen o trochu lepší pila než vlastněná H55, což postrádá uplatnění, to co říznu jednou, říznu i druhou a pochybuji, že budete s tatem kácet stromy zvlášť. H55 je za stará potvora za zenitem, ale dokud slouží volil bych k ní nějaké pižlátko na větve a až časem třebas silnější 550XP, 560XP, PS5105, apod.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika