Pila Hecht 945 nebo Raptor 243



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 38.107 (?) 
2.4.2013 9:57

Nemám nic proti značce Hecht dokonce od ní mám elektrickou motyku. Ale kdysi se mi stala jena věc. Z mladické nerozvážnosti jsem koupil v jednom ehm. marketu křovinořez zn. primex (překupniocká čína) stál kolem 7tis. jednou jsem s ním složil zahradu cca 3500 m2 na seno. Když jsem začal sekat otavu tak po dvou pokosech zdechl a už se nerozjel. odnesl jsem ho k reklamaci a 30-dní čekal na vrácení peněz. Na koupi nového nebyly v tom mezidobí peníze. Když jsem peníze dostal koupil jsem jonsereda za 12 a dodnes toho nelituju 7let jen olej a benzín až loni lanko plynu. Otavu jsem posekal a vzhledem k počasí odvozil na hnůj. Takže asi tak k levnému nářadí. Pokud Vám o nic nejde klidně kupte něco levného. Ale pokud potřebujete přijít nalít benzín škubnout šnůrou a makat tak nešetřete nevyplatí se to. Přemek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 20.73 (?), 15.11.2015 20:17

Dobrý večer,

své zkušenosti s motorovou pilou Hecht 45 jsem popsal 20.8.2013 na Energoportálu. Tehdy jsem ji ohodnotil známkou dobrá. Kritizoval jsem hlavně vyšší kouřivost.  K tomuto nedostatku mám nyní problém při sesazování krytu řetězovky, kdy po odšroubování upevňovacích matic jen s velkou námahou lze sundat kryt řetězovky. Nyní bych ji ohodnotil sotva dostatečná.  Tuto pilu vastně již jen půjčuji. Pro sebe jsem si pořídil kvalitní německou farmářku 2,4 kW.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 191.73 (?), 30.12.2015 19:40

Mám též s touto pilou dobré zkušenosti, žádné příležitostné řezání, maká jak se má.Pořezala cca 50-60m2 bez problémů.Akorát teď po cca 4 letech ji dám na seřízení, má vyšší otáčky volnoběhu, nechce se mě do ní rýpat, aspoň ji prohlídnou.Takže doporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika