Nelze nastartovat motorovou pilu model 2115



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 60.47 (?) 
3.11.2009 22:24

Jak to tak čtu, tak má pila je již na pravdě bóží. Skutečně jsem držel startovací šňůru a pustil pilu. Asi to bude jak píšete špatná komprese. Tak to začínám střádat na jinou. Děkuji za příspěvky. Vašek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 3.11.2009 22:44

Vašku, sundal bych výfuk a juknul na střívka! Bude vidět píst a vnitřek válce, jde tam dát vál i píst z Partnera 351, Jon. 2138 atd. Stačí sehnat starší, rozšlápnutou např. traktorem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 109.57 (?), 4.11.2009 16:53

JJ obávám se že je v pánu. Rozdíl mezi levnou a dobrou pilou je např. v nikasilovém válci, což Jonsered CS 2138, ani Partneři a ostatní podobné výtvory nemají a tudíž se od toho odvíjí rychlejší opotřebení a kratší životnost. Popř stačí starší směs benzin/olej a vyběhá až zadře se všechno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 132.145 (?), 4.11.2009 17:40

Od Partneru jsem měl foukač, který vydržel dva a půl roku, a potom ztratil kompresi.Stroj byl made in U.S.A. Strašnej šmejd od kterého brní ruce.   Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.168 (?), 4.11.2009 20:26

Taky ho v USA dělali mexičani za 3doláče na hodinu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 229.109 (?), 7.11.2009 21:18

Ta pila je totiž diesel, zkusil bych zapálený noviny k sání. Když pak ale naskočí, tak tahá zase pěkně odspoda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.47 (?), 10.11.2009 0:36

Co??? Jaký diesel?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 188.20 (?), 17.11.2011 13:58
Mám stejnou pilu a měl jsem také problém s tím, že nešla nastartovat. Byl pouze ucpaný filtr v nádrži na benzín - sundal jsem, profoukl a šlape zase jako hodinky. Co ta pila pořezala, za to už je zaplacená (také jsem kupoval v marketu za cca 2 tis.CZK). Vašek V.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 163.229 (?), 5.2.2012 18:57

Mě startuje bez problemu, ale při řezání se začala najednou zastavovat, při odlehčení a přidání plynu zase běží.Prosím zdělte kde je palivový filtr umístěn v návodu nic takového není.Pilu mám čenou americkou 2115,6 let mi spolehlivě sloužila, díky pepa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 135.28 (?), 5.2.2012 20:48

Palivový filtr je v nádrži na palivo, nasunutý na palivové hadičce.Výměna se provádí jednoduše.Otevře se nádrž, vyleje se palivo, odstraní se zátka.Pila se nakloní dolů, aby filtr gravitací sklouzl k nalévacímu otvoru.Háčkem z drátu se nasměruje a přitáhne k nalévacímu otvoru.Uchopí se hadička na konci filtru a filtr se stáhne z hadičky.Při výměně se musí postupovat opatrně, aby použité nástroje nepoškodili hadičku.Také se nesmí tahat za hadičku, aby nedošlo k jejímu vtažení do nádrže skrz průchodku.                     

Značka pily je původně Poulan.Tyto pily v černé barvě byly vyrobeny na zakázku pro americký řetězec Walmart.Značka Poulan patří do skupiny Husqvarna.Filtry a další díly se dají použít z pil Partner.Díly se dají koupit u prodejců Husqvarna-Partner.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika