Příspěvky uživatele - 60.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nelze nastartovat motorovou pilu model 2115, 10.11.2009
Co??? Jaký diesel?
Nelze nastartovat motorovou pilu model 2115, 3.11.2009
Jak to tak čtu, tak má pila je již na pravdě bóží. Skutečně jsem držel startovací šňůru a pustil pilu. Asi to bude jak píšete špatná komprese. Tak to začínám střádat na jinou. Děkuji za příspěvky. Vašek
Nelze nastartovat motorovou pilu model 2115, 3.11.2009
Pila je opravdu černá se samolepkou na startování 2115. Výrobce USA, zakoupena v marketu nebudu psát v jakém. To je to s ní až tak špatné??? Jak radíte chytil jsem ji za šňůru a pustil. Sjela až na konec. Není ji pomoci???
Nelze nastartovat motorovou pilu model 2115, 1.11.2009
Ptřebuji poradit. Nemohu pilu nastartovat. Svíčka je nová, jiskru dává, když ji vyšroubuji, tak je mokrá od benzínu. Pokusil jsem se i svíčku ohřát, aby start nebyl studený, ale nepomohlo to. Karburátor jsem vyčistil, palivo dává. Děkuji za radu.... celý příspěvek >
Levandule, 18.8.2008
Dobrý den, chci ještě doplnit, že tedy asi nešlo o týden, ale jistě do 14 dnů začali klíčit malé zelené rostlinky! Byla jsem mile překvapena :-) M.
Levandule, 18.6.2008
Dobry den, asi před měsícem jsem si koupila trs levandule, kterou jsem dala do hlíny pro okrasné květiny (všelijak hnojená). Všude čtu, že levandule miluje písčitou hlínu atd., ale to asi neviděli tu mojí :-). Roste jako blázen a už je na ní asi 12... celý příspěvek >
slunečnice v květináči, 11.5.2008
Dobrý den, zrovna včera jsem viděla slunečnici v květináči OBI BAUMAX... presně nevím který z obchodů to byl ;-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika