Motorová pila Oleo-mac



host - 174.102 (?)
9.2.2010 18:34

Já mám levé ručičky, ale nekritizoval jsem kvalitu OM, ale marketingové fígle Moutfieldu, které by slušná firma neměla používat. Prostě lež nepatří ke slušnému obchodníkovi, to snad mohu tvrdit i s levýma rukama, ne?

Navíc když si srovnáte ceny kvalitních pil (Stihl, HQ, Dolmar atd.) a OM, tak s hrůzou zjistíte, že se OM cenou těmto pilám směle vyrovná. Pokud si ale porovnáte kvalitní pilu a OM za podobné peníze, zjistíte, který výrobce umí dělat pily.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
                     
host - 118.44 (?), 9.2.2010 18:15

Vytahujete co si tu už dávno všichni přečetli, mohli by jsme vytáhnout i dobré zkušenosti, ale kdo má špatnou zkušenost už tam nepůjde a kdo dobrou tak se tam rád vrátí, ještě by to chtělo napsat jestli mají všichni čisté svědomí a něco nezanedbali sami, pokud ne a reklamace nebyla uznána tak je něco špatně ale můžu vás ujistit že tak by se často bránil i prodejce jiných značek.Je to všechno o lidech ať je to jakákoliv prodejna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 9.2.2010 18:37

Dobrá, k čemu je tedy ta sedmiletá záruka, když u tříletých strojů nejsou uznábány záruky pro opotřebení a bez potřeby prokazování že tomu tak je. Majitelé tvrdí, že stím skoro nedělali v servisu zase, že s tím dělá denně. To nemám na mysli tzv spotřební věci jako jesou klíňáky a podobně, ale třeba ložiska ve vodících kladkách, některé řemenice, které se "ojíždí" víc než řemen po nich chodící atd atd. Co jiného si o tom myslet než že je to podvod.

Abychom si rozuměli, já nechci tvrdit, že stroje z Mountfieldu nefungují, jen plně souhlasím s příspěvkem o něco víše o kvalitě a sumě za kterou se v této firmě prodávají.

Jinak co říkáte na ten popis té motorové pily? Víte vůbec že za ty samé peníze se dá koupit pila, která má ve všech parametrech lepší čísla, je vyrobena z kvalitnějších materílů a nepíše se o ní pomalu jako o zázraku? Jen zaujímá své místo pod svým typovým ozačením v řadě mezi koleginěmi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 9.2.2010 18:19

Berete snad veškerou reklamu opravdu vážně?!?!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 9.2.2010 18:29

Možná jste viděli nedávno v tv reklamaci nového citroenu kterému klepalo ložisko v převodovce jako kdyby tam byl permoník s kladívkem.Prodejce reklamaci neuznal a s ledovým klidem tvrdil že nic neslyší a že každý nemůže mít absolutní sluch, tím se zákazníkovi vysmál.V jiném servisu závadu ihned diagnostikovali.To je příklad jednání jiných firem a ještě několikrát dražšího výrobku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.225 (?), 9.2.2010 18:55

Dobrý den. Moje zkušenost s pilama Oleo-mac je taková, že si na ně nemohu nějak zvláště stěžovat.Mluvím o farm řadě tj. 947,952,956,962. Se všema jsem měl tu čest nějaký ten klacek pořezat a myslím, že se nikterak nevymykají standartu v této kategorii.Jenom bych 956,962 nenazýval profi pilama.Ale to Vám řekne i prodavač v mountfieldu, když je soudný. Na použití kolem domu, přípravu paliva i ve větším množství naprosto pohodová pila.Kvalitní olej, čerstvý benzin a hlavně nevrtat do nastavení a bude řezat léta!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 9.2.2010 19:28

Pane, chcete říci, že prodavač připouští, že oficiální prezentace zboží a informace v ní je zkreslená, nebo-li že Mountfield lže? No, prosím, někde to už ani ti zaměstnanci neunesou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.111 (?), 10.2.2010 7:52

Ano stalo se mi, že mi prodavač v Mountfieldu na dotaz o kvalitách pil 956 a 962 narovinu řekl, že jako profík by sice sáhl po hus. nebo stihl, ale coby slušná farma, nemají s těmito pilama problémy. A já to tak podobně vidím také.Není třeba se těchto pil bát! S dolmarem také nevidíte v lese, alespoń u nás těžaře a kvalita je přinejmenším srovnatelná s husqvarnou. Lidé jsou trochu vybláznění H a S, ale třeba se to časem změní, až se dostane do podvědomí, že jsou tu i jiné, stejně kvalitní značky. Třeba ten dolmar a solo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 201.228 (?), 10.2.2010 19:09
Kupte jsi husku bude dobře sloužit jako me nejakou slabši zalezi naco ji potrebujete ja jsem spokojen mam tu nejslabsi zatim staci narezala toho dost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.179 (?), 10.2.2010 20:43

Která je nejslabší HQ?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.102 (?), 9.2.2010 18:34

Já mám levé ručičky, ale nekritizoval jsem kvalitu OM, ale marketingové fígle Moutfieldu, které by slušná firma neměla používat. Prostě lež nepatří ke slušnému obchodníkovi, to snad mohu tvrdit i s levýma rukama, ne?

Navíc když si srovnáte ceny kvalitních pil (Stihl, HQ, Dolmar atd.) a OM, tak s hrůzou zjistíte, že se OM cenou těmto pilám směle vyrovná. Pokud si ale porovnáte kvalitní pilu a OM za podobné peníze, zjistíte, který výrobce umí dělat pily.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika