Motorová pila Oleo-mac



host - 42.98 (?)
5.10.2016 16:47

souhlasím s vami jsou to dobre pily a na 935 nedam dopustit protoze i pres maly obsah dokaze porezat velke kusy musi byt ale ostry retez a netlacit na ni jinak je ok. mam take johnsered obsah 50 cm ale radeji pouzivam tu malou.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 144.3 (?), 30.11.2010 20:54

Zajimalo by mne jak velkou maji zkusennost kritici s pilami Ole Mac..proslo mi rukama nekolik pil a Oleo Mac rozhodne neni spatny, osobne jsem s 962 narezal tak 200 m3 a zadne vybrace ktere by nebyly i u ostatnich jsem nepocitil.Byl jsem s ni maximalne spokojen a s naprostym klidem bych ji doporucil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 246.122 (?), 25.2.2011 22:45

Pokud stojí tzv. Huska 235 a 236 za prd, neznamená to, že je špatná celá značka. Prostě se jim něco nepovedlo a oni přiznali svou chybu. Dokonce vás na to upozorní i solidní prodejce. Adam

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 129.88 (?), 4.2.2016 18:02

Dobrý den

mám pilu Oleo mac 935 mám ji od roku 1985 a nedám na ni dopustit

Za tu dobu už pořezala pjekný kousek lesa topím jenom dřevem

Jsem nadmíru spokojen

Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.129 (?), 9.2.2016 6:44

Pavle, to je hezké, ale "mimo mísu". Přece nemůžete srovnávat výrobky a výrobce před 30 roky s těmi dnešními, i když je to stejná značka a na stejném místě vyrobená. Pro diskuzi a pro hledajícího má cenu hodnotit kvalitu výrobku nejvýše tak 5 let starého - vše ostatní je s ohledem na dnešní stálé změny ve výrobě a v majitelích už dávná historie. Nemůžete přece vstoupit s pochvalou na Octavii proto, že vám Spartak v roce 1970 dlouho vydržel a byl spolehlivý.  Fanouš.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.98 (?), 5.10.2016 16:47

souhlasím s vami jsou to dobre pily a na 935 nedam dopustit protoze i pres maly obsah dokaze porezat velke kusy musi byt ale ostry retez a netlacit na ni jinak je ok. mam take johnsered obsah 50 cm ale radeji pouzivam tu malou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.85 (?), 2.1.2014 20:43

Pobo má bohužel pravdu, je to jako sedět v mercedesu nebo v trabantu. Neznám žádného těžaře prof. který pracuje s OM. Proč asi? Ale všechno zboží má někde svého kupce.Kodl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.104 (?), 16.3.2015 19:56

Milej Pobo ani nevíte co za neskutečně nesmysl stě vypustil. Husqvarna a Oleo Mac je co se týká zásadních dílu karbec, motor,spojka od jednoho dodavatele akorát v jiném obalu.Ale je v tem jeden rozdíl OM delaj v Itálii zatím co tu vaší HQ bouchaj v rudé Číně.Už par let.Pokud chcete kvalitní HQ pilu tak se musíte umět vrátit v čase tak o 5let.Co se prodává HQ dnes SOU jen a pouze Činy.Co se říká Stihlu tak u nich kvalita v posledních par letech taky poněkud poklesla.Toz vyvstává otázka preplacet za znakovou nekvalitní pilu nebo koupit od jiného výrobce levne téměř totožnou nekvalitní pilu. A taky koupit si OM 947 a chodit s ni kácet do lesa to je jak se vzduchovou na slona. Sam mám Stihl MS 310 a OM 962 a malou jednorucku na řezání v koruně.Děláme dřevo na zimu se švagrem pro tři rodiny 70-100m3 rocne.Mimo to používám pilu i k tesarskym a stolarskym pracím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 48.211 (?), 19.9.2010 9:46

Zkus tak 20m3 denně a zjistíš, co je to za kvalitu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
txtx - (1) - 199.69 (?), 1.9.2010 19:59
Plně souhlasím. Mám sice starší model, ale OM už nikdy víc! Spotřeba katastrofální, závadovost abnormální, výkon nic moc a ergonomie v tahu...:) Radši cokoliv jiného, pokud nechcete jen prořezávat stromy na podzim:)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 240.58 (?), 22.1.2018 20:00

Dobrý den nevím jakou pilu jste si koupil myslím tim výkonostně já používám OM962 mám již ya deset let druhou (na tu první my spadl strom) nedám na ni dopustit jak co se týče udržby tak provozu, chce to používat dobrý benzin nat.95 a dobrý olej doporučuji stihl pravidelně čistit pokud je k mání kompresor stačí vyfoukat.Topíme dřevem ročně 30M3 není co řešit.Prvdou je že náhradní díly by mohly být levnější to je jedinné negativum já doporučuji. valdek41@email.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika