Motorová pila Oleo-mac



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
            
host - 131.76 (?) 
18.9.2006 20:37
uznání reklamace v Mountfieldu? děláte si legraci? NIC TAKOVÉHO NEEXISTUJE!!! podotýkám že jsem s sebou vzal doklad o koupi napínáku z letošního dubna,mimochodem už třetího,na obou předchozích kamínek strhnul závit...ale nic naplat,samozdřejmě to byla chyba obsluhy a nástroj byl používán v rozporu s návodem na použití. Nic nepomohlo ani to že jsem se pánovi na příjmu pokoušel vysvětlit jak se to stalo...evidentně viděl pilu jen v katalogu a o řezání slyšel možná někde vyprávět,nicméně zpracoval jsem s ní cca 500m3 dřeva a zhruba čtvrtinu i natěžil,budiž jí země lehká...ale od OLEO MACU už radši nikdy nic...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 12.169 (?), 24.9.2013 13:56

Potvrzuji z vlastní zkušenosti pravdivost tvrzení výše. Ne sedmiletá, ne dvouletá, bohužel žádná záruka. Třikrát použitý křovinořez z Mountfieldu, třikrát následně v servisu, cosi s tím zdarma prováděli, ale finální oprava by stála tolik co nový. Neopravili příčinu první reklamace a nechali mě si křoviňák zcela zničit. Pak mi napsali, že opotřebování křovinořezu svědčí o jeho dlouhodobém používání (já jej použil jen celkem 3x) a přetěžování v porouchaném stavu... "Na křovinořezu není konstrukční, výrobní ani montážní vada, za kterou bychom nesli odpovědnost... " Já se s nimi hádal ve svém volném čase, bral si několikrát dovolenou na cesty k nim, vzdal jsem to a koupil si Husquarnu a bez problému...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 121.38 (?), 19.9.2006 23:07

vážený pane, mluvíte o supermarketech, ale zapomínáte, že ty pily stojí od 3 do 5 tisíc a OLEO MAG začínají někde na 9 tis. a za takové peníze je HUSQARNA a pod. rozhodně lepší. Je ovšem pravda, že se při tom řezání nemůžete osvětžt skvělou /ledovou vodou/. No, každá sranda něco stojí.
Milan.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 20.197 (?), 13.6.2008 13:38

S tímto souhlasím jen částečně. Měl jsem asi 10 let Oleo - Mac 941. Vloni jsem se dal v jarní akci nalákat na Husqvarnu. I když (nebo možná právě proto), jsem koupil novinku, mám s ní problémy. A řeknu na rovinu - Oleo - Mac byl pro mně lepší. Mluvil jsem se známým, který servisuje H. a prý během posledních 4 let, kdy byla Husqvarna pod vládou Elektroluxu, šla kvalita dolů. To se prý netýká profi pil za 20000 Kč a výš, kde je kvalita pořád dobrá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 165.36 (?), 20.9.2006 20:50
Oleo Mac jsem mel, po mesici pouzivani vybehnul pistni cep a poskodil valec. V servisu na to cumeli jak telata, koukli na to, ze jsem si vytocil slevu 50 procent, odesli se radit s vedenim a razem byla reklamace zamitnuta. Takovy sprosty chovani typu hlasek: koupil jste se slevou a ted chcete reklamovat.... Proste tahle firmicka je jeden vEElkej podvod a nic vic. Chvili pujdou sekacky,pak zkusime kola, hracky,...oni se vzdycky najdou blbci kteri to nase predrazeny zbozi zaplati, ze?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 70.254 (?), 28.6.2007 10:03
Naprostý souhlas!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 148.50 (?), 29.10.2007 18:24
Přesně tak!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 212.22 (?), 20.9.2006 22:06
Vyběhnutý pístní čep je závada záruční ! Vznikla tak, že segrovka (pojistný kroužek) která má za úkol jistit čep před nevhodným samovolným přemístěním byla při montáži ne zcela zaskočená v drážce a zůstala viset v otvoru těsně před ní. ( výrobní obsluha asi měla naspěch) Takto smontovaná pila dokáže nějakou dobu pracovat, ovšem je to otázka času kdy vyskočí úplně a zkáza je na světě. Obsluha nemá nejmenší šanci to ovlivnit. Doporučoval bych se obrátit na soudního znalce a pak na soud.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 30.14 (?), 22.12.2007 20:12

Nazdar chlapi, já mám opačné zkušenosti. Já jsem měl už 3 reklamace které mě bez problémů opravili, a nebo poradili když mě nechtěla naskočit fréza, Jinak mám také oleomg kterou jsem koupil v bazaru za 3000 kč a zatím dobrý, Motor briks a straton je neuvěřitelnej držák jezdím s ním na dřevo co tu manfild existuje. Co se týče servisu co jsem oněm psal tak to je Jaroměř. Bylo by dobré napsat kde se takováto neochota vyskytuje. čavec motodědek.j

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 239.171 (?), 7.10.2006 10:52
Jsou nějaké zkušenosti s OLEO MAC 962? Děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika