Motorová pila Oleo-mac



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 255.74 (?) 
30.5.2009 22:47

Mám pilu Dolmar. Dvacet dva let. v servise jednou. v provozu cca 100 hodin ročně na dřevo na zimu. Kamarád si zatočil kolem, takže sleva 25 %. Super.  Za dva roky ji vyhodil...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 135.63 (?), 26.2.2011 6:49

A to se vyplatí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.101 (?), 30.5.2009 22:56

Bohužel je to pravda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.186 (?), 18.8.2009 9:34

Nemyslím, že Stihl je tak zázračný jak píšete.HQ se mu minimálně vyrovná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 186.76 (?), 10.1.2010 15:43

Dobrý den, reaguji na přízpěvek co mě zaujal svou délkou a až na ten mercedes (s horším krámem jak mercedes vito jsem ještě nejel) s vámi naprosto souhlasím, protože kdo chce něco uříznout, teda mimo vlastní ostudy, měl by si ve vlastním zájmu koupit nářadí od už vámi zmiňovaných firem a nejedná se jen o motorové pily, ale i o další nářadí z tesca nebo bauhausu a podobných obchodů, proto když potřebuji vyvrtat díru, obrousit svár, nařezat v lese dřevo, pak ho dovést domu, tak si jdu pro narex-ku, pro husqvarnu, nebo sednu do zetoru a ne do nejakého amerického krámu, mám totiž jen jedny nervy. S pozdravem Břeťa zetorák 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 29.6 (?), 10.3.2010 15:02

Napište sem za 30 let jestli to funguje.Protože pily STIHL nás zajisté všechny přežijou.O tom snad nikdo nikdy nepochyboval. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 185.246 (?), 16.8.2010 15:30

Asi jste jedl hodně vtipnou kaši.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.215 (?), 26.2.2015 21:34

Mám známého servisáka co dělá pro Stihl tkz. mercedes mezi pilami, měl sem Stihl profi model MS 461 a moc dlouho nevydržela naopak strýc má Stihlku už 14 let a jede jek drak. Nato mě známej co se živí servisováním stilek řekl: dřív to platilo byl to kvalitní stroj, dnes když vemu pilu od ruzných výrobců a rozeberu je do šroubka tak zjistím že vesměs mají stejného dodavatele dané do jiné škatule s jiným znakem. Myslím že v době kdy hýbou světem peníze ne kvalite je celkem najivní si myslet že soudruzi z NDR dělaj vše na věky. Je to jako srovnávat mercedes 124 3.0D s těma CDI ... co dělaj dnes. Nic není jako dřív. A o Husqvarně a kvalitě mluvit v jedné větě se už taky dávno nedá. Všechny stroje at už pily, sekačky auta atd se vyrábí v kooperaci tzn mají svou kastlu a znak, jinak vše kupují od subdodavatelů a pak to poskládaj a prodaj. Při tom množství strojů co dělají měsíčně to ani jinak nejde a to vše je pak odrazem kality. Slova pána co už nějaký rok dělá pro Stihl...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.38 (?), 29.1.2007 13:18

Mám OL  947 čtvrtým rokem  dříve jsem o této značce jenom slyšel ale začaly problémy zápěstí (art.) zkoušel jsem řezat se všemi značkami OL se jevila jako nejměkčí to rozhodlo. Řežu 40-50 roč. Jediná závada start- svíčka jak to tu už někdo psal.Spotřeba se hodně ovlivní nabrušením řetězu a jeho mazáním . Po záběhu jsem pilu odvezl na seřízení v Mau. tam šla pila jako švýcary.Po příjezdu na místo řezání to nebylo ono .Pila se dusila na plný plyn, velká spotřeba ,mezi místem seřízení a místem řezání výškový rozdíl 525m. Tak jsem ji dal chlapům přímo v lese seřídit od té doby pohoda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.16 (?), 20.12.2009 10:42

To je pane jednoduché.

Ničím neštelujte a kupte si jinou pilu. Totiž to co ušetříte za ty roky řezání na benzinu, za to máte min. další Husq. Stihl. Jonsered. Hecht atd.

Prodal jsem ji za 1/3 ceny, koupil jinou a je klid. Koupil jsem něměckou pilu a spotřeba výborná i při plném výkonu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika