Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP



host - 11.127 (?)
19.11.2013 7:24

Mluvil jsem se servisákem hq, na otázku co říká na nové husqvarny řekl že on by si ji nekoupil, doslova řekl s...e se to a dřevaři na to nadávají.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 5.102 (?), 30.10.2013 16:55

Sorry, ale už s těmahle pohádkama jděte někam. Všichni už moc dobře ví, že Huska se svojí 560tkou udělala krok vedle, tak se tady přestaňte ztrapňovat. Zvedněte zadek a jděte se zeptat chlapů co si tyto pilky koupily do těžby ať vám řeknou která je lepší...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 31.10.2013 16:26

Chápu, že jako majitele Stihl 362 vás moje poznatky z praxe o rozdílech v ergonomii, pevnosti konstrukce AV systému, akceleraci, držení, rozlítili, ale nevím proč bych se měl chodit ptát Franty z Horní Dolní která ta pila se mě drží líp. Taková otázka by mě přišla jako ve filmu Na samotě u lesa: "Pane Lorenc uvezu to"... "Ne"... "a teď"??? "Teď jo"!!! Je to můj osobní názor, komu se to nelíbí, ať mi... políbí. Mějte se a hodně spokojenosti s 362.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 144.5 (?), 31.10.2013 17:22
Jo, tak to miluju. Kdyý mi někdo tvrdí, co ostatní "všichni ví" a vůbec se samovolně prohlásí za mluvčího všech. Předpokládám, že tu pilu sám nemáš, co? :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.31 (?), 31.10.2013 17:39

No, já ji mám, a myslím že nekecá... chce to zkusit, kdo nevěří.Každej nemá v oblibě lehkou raketu...wink  Subjektivní pocit z ní je, že máš v ruce malýho hobíka kterýmu se splašil motor.  Přejít na ni je snadný, ale pak vzít nějakou 372 XP, tak se ti zdá najednou chvíli nějaká neohrabaná, i když není

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.142 (?), 16.11.2013 19:53
Opravuji zase zpět stihl 362 s M- tronic ma 3,5 kW, mám ji doma. Je to ale nepodstatných rozdíl.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.248 (?), 18.11.2013 21:20

560xp mam jen na pripravu palivoveho dreva.po naspalkovani cca20m3 prvni reklamace, pila po zahrati sama chcipla a musel sem pockat nez zchladne a znova. v servise stravila pomale 2 mesice, vymnenily svicku, pretesnili karburator a valec.prehrani jednotky.nyni po porezani cca 2m3 pila zdechla a nesla nahodit.po sundani krytu sem zjistil ze z karbecu tece benzin, palivovy filtr komplet nachcanej.zitra ji nesu do servisu, tak sem zvedav jak se pochlapi. dneska sem koupil starsi pilku a pan od ktere ji mam rikal ze veskere 560 ktere doposud prodal stravi vic casu v servise nez vlese...

jen by mne zajimalo jestli mi po treti stejne reklamaci vrati penizky...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.102 (?), 18.11.2013 22:02

Peníze Vám nevrátí, mají tisíce výmluv jak malé děti a strašně se pak diví, že přichází o zákazníky. Tu pilu jsem měl a moc dobře vím o čem mluvím a chápu všechny zklamané majitele. Nebál bych se napsat podvedené zákazníky, protože páni z Husqvarny moc dobře vědí jaký šunt prodávají, ale než by tyto zmetky stáhli z trhu raději okrádají další a další zákazníky. Husqvarna má suprové pily, ale s 560-kou šláply do h... a. Měl jsem 560-ku a místo ní si koupil 362-ku. V těžbě se tyto pily vůbec nedají srovnávat. Za necelý rok, nebo jak dlouho jsem měl 560-ku jsem dvakrát měnil silentblok. Na 362-ce za dva roky ani jeden. Jak píšete asi pevnostní kostrukce AV systému laugh. Otázka zněla jakou z těchto dvou pil do těžby? Jednoznačně 362-ku. Pokud do práce chodíte jen tak pro zabití volného času a baví vás věčné řešení reklamací, pak určitě 560-ku. Je lehčí a tak se aspoň nepronese cestou do servisu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 18.11.2013 23:09

... musí být tři stejné reklamace. Pokud je to jednou karbec, podruhé výfuk, potřetí přidřené, počtvrté filtr, popáté svíčka,...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 19.11.2013 2:06

Jak píšu dva roky mám 560 a 362 jsem měl na týden půjčenou od kolegy a nechtěl bych Stihl ani za nic. Psaní naštvaných (i když kdoví jestli a nejedná se o pohádkáře) zákazníků, kteří si koupili prvotní kusy na kterých se ladí porodní bolesti na to nic nemění. Pily 2014 mají spoustu změn a veškeré problémy jsou už ošetřené protiopatřeními ve výrobě, pružiny neprakají AV mnohem lepší než u Stihl kde mám rozdělenou pilu a pevnost oproti Husce kde rukojetí držím celej spodek a AV se stará čistě o motor je horší už to rozhodně není ta bytelná Stihl jakou jsem znával z dřívějška. Olej z karterů i veškeré těsnění bylo nahrazeno, řetěz se zase vrátí na 0,325" a spolehlivost na 2014 pilách už bude i pro profíky jiná než na začátku. Já bych Husku rozhodně neměnil, je to nejlepší pila a spolehlivost neřeším, jinak bych počkal s nákupem a koupil až tu 2014, která je vychytaná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.127 (?), 19.11.2013 7:24

Mluvil jsem se servisákem hq, na otázku co říká na nové husqvarny řekl že on by si ji nekoupil, doslova řekl s...e se to a dřevaři na to nadávají.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika