Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP



host - 248.142 (?)
16.11.2013 19:53
Opravuji zase zpět stihl 362 s M- tronic ma 3,5 kW, mám ji doma. Je to ale nepodstatných rozdíl.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 5.102 (?), 30.10.2013 16:55

Sorry, ale už s těmahle pohádkama jděte někam. Všichni už moc dobře ví, že Huska se svojí 560tkou udělala krok vedle, tak se tady přestaňte ztrapňovat. Zvedněte zadek a jděte se zeptat chlapů co si tyto pilky koupily do těžby ať vám řeknou která je lepší...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 31.10.2013 16:26

Chápu, že jako majitele Stihl 362 vás moje poznatky z praxe o rozdílech v ergonomii, pevnosti konstrukce AV systému, akceleraci, držení, rozlítili, ale nevím proč bych se měl chodit ptát Franty z Horní Dolní která ta pila se mě drží líp. Taková otázka by mě přišla jako ve filmu Na samotě u lesa: "Pane Lorenc uvezu to"... "Ne"... "a teď"??? "Teď jo"!!! Je to můj osobní názor, komu se to nelíbí, ať mi... políbí. Mějte se a hodně spokojenosti s 362.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 144.5 (?), 31.10.2013 17:22
Jo, tak to miluju. Kdyý mi někdo tvrdí, co ostatní "všichni ví" a vůbec se samovolně prohlásí za mluvčího všech. Předpokládám, že tu pilu sám nemáš, co? :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.31 (?), 31.10.2013 17:39

No, já ji mám, a myslím že nekecá... chce to zkusit, kdo nevěří.Každej nemá v oblibě lehkou raketu...wink  Subjektivní pocit z ní je, že máš v ruce malýho hobíka kterýmu se splašil motor.  Přejít na ni je snadný, ale pak vzít nějakou 372 XP, tak se ti zdá najednou chvíli nějaká neohrabaná, i když není

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.142 (?), 16.11.2013 19:53
Opravuji zase zpět stihl 362 s M- tronic ma 3,5 kW, mám ji doma. Je to ale nepodstatných rozdíl.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.248 (?), 18.11.2013 21:20

560xp mam jen na pripravu palivoveho dreva.po naspalkovani cca20m3 prvni reklamace, pila po zahrati sama chcipla a musel sem pockat nez zchladne a znova. v servise stravila pomale 2 mesice, vymnenily svicku, pretesnili karburator a valec.prehrani jednotky.nyni po porezani cca 2m3 pila zdechla a nesla nahodit.po sundani krytu sem zjistil ze z karbecu tece benzin, palivovy filtr komplet nachcanej.zitra ji nesu do servisu, tak sem zvedav jak se pochlapi. dneska sem koupil starsi pilku a pan od ktere ji mam rikal ze veskere 560 ktere doposud prodal stravi vic casu v servise nez vlese...

jen by mne zajimalo jestli mi po treti stejne reklamaci vrati penizky...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.102 (?), 18.11.2013 22:02

Peníze Vám nevrátí, mají tisíce výmluv jak malé děti a strašně se pak diví, že přichází o zákazníky. Tu pilu jsem měl a moc dobře vím o čem mluvím a chápu všechny zklamané majitele. Nebál bych se napsat podvedené zákazníky, protože páni z Husqvarny moc dobře vědí jaký šunt prodávají, ale než by tyto zmetky stáhli z trhu raději okrádají další a další zákazníky. Husqvarna má suprové pily, ale s 560-kou šláply do h... a. Měl jsem 560-ku a místo ní si koupil 362-ku. V těžbě se tyto pily vůbec nedají srovnávat. Za necelý rok, nebo jak dlouho jsem měl 560-ku jsem dvakrát měnil silentblok. Na 362-ce za dva roky ani jeden. Jak píšete asi pevnostní kostrukce AV systému laugh. Otázka zněla jakou z těchto dvou pil do těžby? Jednoznačně 362-ku. Pokud do práce chodíte jen tak pro zabití volného času a baví vás věčné řešení reklamací, pak určitě 560-ku. Je lehčí a tak se aspoň nepronese cestou do servisu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 18.11.2013 23:09

... musí být tři stejné reklamace. Pokud je to jednou karbec, podruhé výfuk, potřetí přidřené, počtvrté filtr, popáté svíčka,...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 19.11.2013 2:06

Jak píšu dva roky mám 560 a 362 jsem měl na týden půjčenou od kolegy a nechtěl bych Stihl ani za nic. Psaní naštvaných (i když kdoví jestli a nejedná se o pohádkáře) zákazníků, kteří si koupili prvotní kusy na kterých se ladí porodní bolesti na to nic nemění. Pily 2014 mají spoustu změn a veškeré problémy jsou už ošetřené protiopatřeními ve výrobě, pružiny neprakají AV mnohem lepší než u Stihl kde mám rozdělenou pilu a pevnost oproti Husce kde rukojetí držím celej spodek a AV se stará čistě o motor je horší už to rozhodně není ta bytelná Stihl jakou jsem znával z dřívějška. Olej z karterů i veškeré těsnění bylo nahrazeno, řetěz se zase vrátí na 0,325" a spolehlivost na 2014 pilách už bude i pro profíky jiná než na začátku. Já bych Husku rozhodně neměnil, je to nejlepší pila a spolehlivost neřeším, jinak bych počkal s nákupem a koupil až tu 2014, která je vychytaná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.127 (?), 19.11.2013 7:24

Mluvil jsem se servisákem hq, na otázku co říká na nové husqvarny řekl že on by si ji nekoupil, doslova řekl s...e se to a dřevaři na to nadávají.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika