Příspěvky uživatele - 11.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moniliová hniloba, 11.8.2020
Některé plody hnijí kvůli hmyzu. Ale ještě víc jich letos (hlavně slivoní, meruněk) hnije po popraskání následkem dešťů.
Může plastové nafukovací lehátko obarvit vodu, 21.7.2020
Záleží na tom, čím jste lehátko nabarvil(a).
Rajčata - co jim je?, 31.5.2020
list rajčete
Rajčata - co jim je?, 31.5.2020 Obsahuje fotku
Obrázek 2
Rajčata - co jim je?, 31.5.2020 Obsahuje fotku
Na listech světlé ztenčelé fleky, Nevíte, co to může způsobovat? Objevuje se mi to u všech venku vysazených rajčat (jsou tam ca 10 dní). Mšice na rubu nevidím. Slunce? Tolik zas teď nepálilo... anebo něco ve výživě?
Stříhání stromů, 3.4.2018
Ty rozhodně ne. To je plodonosný obrast.
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 5.9.2017 Obsahuje fotku
Letos mi vymrzla až k zemi pravokořená sazenice ajvazu. Přitom měla již kmen cca 3cm silný. Roztoči mě většinou netrápí, avšak dvě rostliny (asi Vostorgu) mi podivným způsobem chřadnou a šednou-hnědnou jim hrozny, kterak následně odpadávají (plíseň... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 19.11.2013
Mluvil jsem se servisákem hq, na otázku co říká na nové husqvarny řekl že on by si ji nekoupil, doslova řekl s...e se to a dřevaři na to nadávají.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika