Husqvarna 555, 562 XP



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 120.31 (?) 
5.10.2011 16:06

Je to asi zbytečný psát, ale pila se na volnoběh nezajíždí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 5.10.2011 21:35

Přesvědčovat "odborníka" se státnicí z angličtiny který považuje za shodné slova steel a STIHL, vidí "nádherně" 3 dílnou kliku na videu z které koukají jen závaží a ojnice a antivib (okopírovaný jinde), je přinejmenším zbytečné. Že válec má opět šroubované plechové kanály, píst je černý jak polobotka téměř po celé délce a pila toho zatím moc nenařezala, mu jaksi uniká, taky jak by ne při jeho "odborných zkušenostech a znalostech". Jen bych rád od něho viděl aspoň nějakou autentickou fotečku té jeho 560XP, to už jaksi asi nevyjde. Zatím se nejspíš nesrovnal s tím, že na jím uvedeném videu je 562XP a ve chvíli kdy jí dochází palivo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 5.10.2011 23:56

Nejmilejší Radku, nezasvědcený by skoro řekl, že ke mě chováte nějakou zášť

Význam slova steel = podle vás kov, už jsme si také objasnili a stejně jako minule jsem vám vyfotil polovinu svoji sbírky, když jste mě nevěřil moji Stihlku, vyfotím vám i svoji 560XP, aby vaše duše došla naplnění a klidu

Fotky postnu zítra.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 6.10.2011 0:16

To 120.31 :  Pila se zajíždí cca 10 nádržek tzn., že jí na volnoběh nezajíždím, jen první nádrž jsem jí šetřil, uřezal jsem s ní pár řezů ve smrku, a chvilku nechal bublat na volnoběh a občas protočil. Je to jedna nádržka, kdy se pila usadí a toto mi radili nezávisle na sobě 2 staří lesáci před důchodem co s nima dělám.

Šel jsem s pilou na vyschlý hovado dub, kde by prostě dostala zabrat, tak jsem ji nejprve chtěl trochu prohřát, jestli to dělám špatně a né podle vašich představ, pak se omlouvám, ale budu si to dělat podle sebe když vy a pan. R dovolíte

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.31 (?), 6.10.2011 5:07

Mě je to celkem jedno, pro mě za mě si ji nechte bublat třeba do vánoc, ale jde o to aby to zde někdo nebral jako správný postup ono se občas stane že i starý lesák v dobré víře poradí blbost. (neberte to ve zlém a přeji hodně radosti z nové hračky)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 6.10.2011 6:12

Podle mého, se nejlépe motor zajede při malé zátěži a vysokých až maximálních otáčkách, podle vás to není správný postup, neshodneme se, ale díky za přání

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 128.254 (?), 6.10.2011 8:34

Zdravím Radku, ten opálený píst pod kroužkem mě také zarazil, co se týká těch šroubovaných kanálů, tak zřejmě vyrobit takový díl vcelku by bylo asi náročné a dražší a asi i těžší. Máš horší postřeh, kanály nejsou plechové ale tlakové odlitky ze slitiny hlilníku. Ještě mě docela nesedí to vytrčené štelování průtoku oleje, jedeno prasknutí řetězu a je to ulomené. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 6.10.2011 13:07

Ten píst je ošahanej od motéra, je naprosto v pořádku, každej použitej píst bude černej, tak bych to zas nehrotil, nevíme detaily, nemůže nikdo dělat závěry, teda až na jednu vyjímku

V praskání řetězů se přiznám, že jsem nováček, proto bych se chtěl Stanislava zeptat, kolikrát už mu praskl oregoňáckej řetěz???

slíbené foto
slíbené foto
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.239 (?), 6.10.2011 13:13

.

foto z minule
foto z minule
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 6.10.2011 15:26

Ahoj Stando. Máš samozřejmě pravdu, kanály jsou tlakový odlitek, plech by nejspíš mnoho nevydržel, ale jsou firmy které je dělají bez těchto "závadozdrojů", pravda mašiny jsou o něco málo těžší, zato mám jistotu že mi tamtudy nebude motor přisávat! O čerpadle jsem se raději ani nezmínil, nechci vidět tu spoušť až řetěz praskne, nebo spadne. Taky jedna z "výhod" otočené spojky ven! A jak to čerpadlo bude vypadat po používání eko oleje ani nemluvím. Stando, začuzený píst pod kruhem mne moc neudivil, už při pohledu na tu svíčku a dno pístu jak po M6A, jsem to čekal, spíš mne zarazila ta podélná šmouha na straně sání pístu!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika