Hobby pila



host - 36.152 (?)
28.9.2017 20:26
Pily Oleomac nejsou tak spolehlivé jako křoviňáky dané značky, je to spíše dno kvality.Ostatní značky Vám nedají přidanou hodnotu jako stihl, který jediný má výrobek dotažený od začátku do konce-od motoru, přes lištu, po řeťez.Na husqvarnu jsem kupoval jiné řezné soupravy, aby jsem ji dotáhnul do konce, a nový model se vysypal(zeslabená klika, ale záleží na modelu)proto je stihl stále číslem jedna.Mimo těžební pilu stihl mám i malou stihlku-lehká, šikovná,stále produktivní.Ano, ostrý řetěz je základ, hned jsem vzal jeden navíc a v případě nutnosti jen prohodím a po práci je obtáhnu na el.brusce na řetězy, při práci se s tím nezdržuji.Asi na lepší nenarazíte 😉.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 86.135 (?), 26.9.2017 22:45, zobrazeno: 2411x
Dobry den, potreboval bych do domu benzinovou pilu na kazdorocni porezani nekolika kubiku tvrdeho dreva (stipane metrovky, vetve...) Precetl jsem si tady mnoho prispevku, ale co clovek to nazor a kazdy jiny. To co jeden vychvali, druhy poplive. Takze bych se rad zeptal konkretneji. Chtel bych koupit Stihl 211, ted za 7200. Doporuci mi nekdo v teto cenove relaci neco lepsiho... Jde mi o zivotnost, udrzbu, servis a ovladatelnost. Cetl jsem tady o HQ, Dolmaru, Oleo, Solo a dalsich. Ted zrovna Oleo u Mountfieldu v akci. Diky za Vas nazor a zkusenosti!
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Olše - (44) - 220.242 (?), 28.9.2017 12:16

Mountfieldu se vyhni jdi do MS 211 já mám 181 a drží bez problémů řežu cca 5 plnometrů tvrdýho ročně hlavně ostrý řetěz.

Pokud nemáš brusku doporučuji na broušení Držák pilníku v provedení 2 v 1, 3/8" P, 4 mm, STIHL.

Koupíš i s pilkou u svého prodejce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 36.152 (?), 28.9.2017 20:26
Pily Oleomac nejsou tak spolehlivé jako křoviňáky dané značky, je to spíše dno kvality.Ostatní značky Vám nedají přidanou hodnotu jako stihl, který jediný má výrobek dotažený od začátku do konce-od motoru, přes lištu, po řeťez.Na husqvarnu jsem kupoval jiné řezné soupravy, aby jsem ji dotáhnul do konce, a nový model se vysypal(zeslabená klika, ale záleží na modelu)proto je stihl stále číslem jedna.Mimo těžební pilu stihl mám i malou stihlku-lehká, šikovná,stále produktivní.Ano, ostrý řetěz je základ, hned jsem vzal jeden navíc a v případě nutnosti jen prohodím a po práci je obtáhnu na el.brusce na řetězy, při práci se s tím nezdržuji.Asi na lepší nenarazíte 😉.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika