Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No to máte tak, 12 ročná prax je dobrá vec ktorá sa nedá naučiť ani na nete ani vyčítať z kníh. To sa dá jedine získať prácou. Je super mať v ruke pracovné postupy a rutinne ovládať svoj stroj a správne čítať napružené drevo a mať odhad pri spiľovaní. Ale musíte mať ďalší veľmi veľmi dôležitý aspekt a tým je šťastie.

Ja som robil 5rokov výhradne palivové drevo odhadom 200m ročne a sám. Všetcia mi hovorili že je to nebezpečné, že sa mi môže stať to a ono. Ano je to zčasti pravda. Ale nebezpečné je aj prechádzať po priechode pre chodcov v plnej premávke. V lese sa mi nič nestalo za celú dobu. Pretože viem čo si môžem dovoliť a na čo už nemám a mal som aj to pracovné šťastie ktoré vás opustilo pri práci v polome a mňa v strede mesta keď som sa ponáhľal v zime pri náladí na autobus a tiež som skončil na operačnom sále a chirurg krútil hlavou - že úplne zbytočná zlomenina. Tak stalo sa. Niekomu sa stane v Tatrách na lyžovačke, niekomu pri práci v lese. Jednoducho nemusíte urobiť žiadnu vedomú chybu a stane sa pretože potrebujete aj to pracovné alebo iné životné šťastie pri každej činnosti aj pri tej ktorú dokonale ovládate. Kategória ľudí čo robia to čo nevedia je o inom a tým ani to šťastie nepomôže.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika