Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím koupily jsem tuto benzínovou pilu z Hornbachu na to naše zahradní řezání potom co odešla elektrická pila.Dnes proběhlo první zkoušení a zajíždění dal jsem trochu více oleje 1:33 a nedával vysoké otáčky a snažil se je často měnit, dělal jsem přestávky aby se nepřehřívala.Vyjelo se asi 2,5 nádžky a nařezalo plno dřeva jde to velice hezky oproti té elektrické to se nedá srovnávat a to je celkem slabá 1.3 kW a je to 37 ccm ale stačí je mi jasné že se nedá srovnávat s dražšími značkami je to jen hobby.Samozřejmě je na ní Made In PRC což mi bylo i jasné za tu cenu, já se dosti o dvoutakty zajímám mám i čínu Minicross, takže opravy klidně provedu sám ze začátku to bude chtít kvalitní svíčku na tu čínskou to tak dobře nechytá.Máte někdo také tuto pilu?Jak vám drží?Jinak tady jsou nějaké další fotky, je tam i motoru docela by mě zajímalo jaké pily je to kopie víte někdo?Díky

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika