Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny ... Vím,  že je to starší příspěvek, ale neodolal jsem... Souhlasím 100 % s výše uvedeným.Mám ji také: 

EPR 30-S
Vodící lišta 300 mm
Příkon 1020 W
Rychlost řetězu 19 m.s-1
Řetěz - rozteč zubu 3/8" (9,53 mm) / 1,3 mm
Mazání řezězu - obsah nádržky ruční / 90 ml
Hmotnost 3,2 kg 

Udržuji ji rovněž v kondoci - tj. ostřím řetěz a čistím lištu a prostor kolem řetězky ... Jo a vyrobil jsem si novou - lepší páčku na pumpování oleje... Ta origál se moc nepovedla... Nebyla ani dobře přístupná, ani nic moc kvalitní, praskla nějak hodně brzy po záruce.. Za těch 15 či 17 let NIKDY NIC jiného nepotřebovala... Co tahle 1020 Wattová pilka a ta už nadělala práce!!   Zvládl jsem s ní VŽDY kolem baráku co jsem potřeboval.. Ono také stačí mít pro ten stroj trochu toho citu... Tchán si ji jednou na chvíli půjčil, než jsem dojel do práce a zpátky a málem ji za dvacet minut oddělal na ořezávání větví suché jabloně... Takovým "budižkničemům" do rukou tyhle stroje nepatří!!   NEPŮJČOVAT!!! NIKDY A NIKOMU!!!  Jinak volám sláva NAREXkám!!! Bezvadně sedí v ruce (i když prostor pro zlepšení by se našel) lehounká jak pírko a "děkník"  Mám ještě CASTOR ELLETRIC 170 -1700W a ta v pohodě zvládne zbytek prací :-)))  Davy, 251868@seznam.cz

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika