Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

ano, přsně tak, co se týcě kotoče, jeho oprtřebení-penize navic jsem záměrně neuváděl, jelikož je to zanedpatelné a pro doma možná vyvržní po celou životnos těch nejobyčejnějších brusek. Jen pokud bych mohl doplnit, to že je při broušení pilníkem ubytek zubu menší (nebo spíše šetrnější) ve většině domácích případů se to zase vykompenzuje tím že úhle budou néně přesné a zuby více podbroušené - čímš budou zase náchylnější na otupení nebo vylomení. Čili z vlasní skušenosti a praxe sem toho názoru ře ručnim brousenim se rozhoně nic neušetří, nehletě pak na onen zmíněný řezný výkon - jak říkám alespoň ve věšině případů. Další výhodou domácí brusky bude i fakt, že pokud si řetízek budete brousit sám, táte si velmi dobrý pozor na to aby se zub nepřehřál - nezakalil, nezmodral a tím pádem nezměkl... takouvou jistotu v případě že si ho dáte nabrousit určitě nemáte., to byl ostatně u mě první důvod proč si koupit brusku, když jsem si všimnul jak jsem měl zuby zmodralé a nedokonale ubroušené, navíc bez snížení omezováků... vážně lepší udělat si to sám. a od té doby mám prostě klid, nehledě na občasnou sousedskou výpomoc... když občas někomu potáhnete řetízek třeba jen za dvacku, nebo i za 50, rád vám to dá, neř aby stim někam jezdil do servisu, a vám se třeba hnedle zaplatí kotouček... ne li po čase celá bruska...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika