Sousedka klepna



Zera - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 73.236 (?)
5.3.2010 19:54

Taky máme dost zvědavou sousedku.Prakticky dělá to samé.V momentě kdy si přineseme kafe dozadu na zahrádku, má spoustu práce u plotu.Až je jí člověku líto, že se pro tu svoji zvědavost na tom parným sluníčku štˇourá i dvě hodiny v jednom místě.Pokud přijdou děti, vydrží tam ještě dýl.Ale protože máme cizojazyčného zetě, začali jsme se bavit zásadně anglicky, ona nám nerozumí a za plotem je prázdno.(Nebo že by seděla někde stranou se slovníkem?)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
         
host - 45.5 (?), 2.3.2010 16:11

Zdravím, jak to tu čtu, tak už mě napadá snad jen elektrický ohradník. Ale vážně, pozvěte soudedku na kus grilovaného masa a nějaké to pivko a uvidíte jestli se něco změní. Hodně zdaru!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 19.216 (?), 3.3.2010 22:43

tak si to tak neberte asi se jenom nudí, asi je to její koníček někdo sbírá známky jiný drby.mě zase vadí když si v létě   v podvečer sednu na zahradu chci užívat ticha a klidu a poslouchat maximálně cvrčky a koukat na hvězdičky a z jedné strany se ozývá řev rozdováděné společnosti a z druhé strany si sousedovic pubertální synek pouští hudbu až se jejich domek klepe a někdy si ještě můžu nedobrovolně vyslechnout řvoucí růžovou ordinaci ze sousedovi přenosné televize každý má holt jiné představy jak trávit večerní čas na zahradě

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 241.251 (?), 4.3.2010 6:18
Nečetl jsem diskusi celou (a hlavně nemáme se sousedy takovéhle problémy) ale zkusil bych sousedku jednou, až si půjdete ven sednout upřeně nejlépe co nejdéle pozorovat a být přitom potichu. Dát si pivo nebo víno, pohodlně si sednout a upřeně na ni koukat jako na TV. Třeba to bude i zajímavější.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Kšely - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (216) - 214.135 (?), 5.3.2010 16:37
Vlákno bylo založeno tak dávno, že jsem na něj už nechtěla ani reagovat.Tím spíš, že zodpovědět dotaz neumím. Zato mám zkušenost.My mezi sebou žádné ploty nemáme, vycházíme spolu výborně, pomáháme si, radíme se, vzájemně si otvíráme foliáky a skleníky.Ale chybička se stejně vloudí.Přišla si postěžovat jedna sousedka.Dozvěděla se, že se jí přezdívá Kelišová.A je jí to moc líto, ona přece nikdy nikomu neublížila.V tu chvíli jsem ji sice také litovala, jenže čeho je moc..." Nezlob se, XY, ale když ty se tak někdy chováš, zavdáváš příčinu, aby se Ti tak říkalo." Tento stav samozřejmě prošel vývojem, ona zase není hloupá. Když má někdo pocit, že se podezřele ochomýtá kolem, ozve se :" Kelišová, máme návštěvu, pekla jsem buchtu, pojď ochutnat." Jen zavrčí, že si z ní pořád někdo utahuje a zase si dlouho dává pozor. A až návštěva odejde, pro tu buchtu si příjde, že jako do smrti dobrý. Prostě jak říkají babičky: kolik lidí, tolik příběhů.M H
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kšely - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (216) - 214.135 (?), 5.3.2010 16:44
Přesto ji máme všichni, nebo alespoň všichni, rádi.Ani si nedovedu představit, že by ji někdo odstrkoval proto, že je, jaká je. Manžel ji pochválí, že je jako rádio, všichni se zasmějeme a je to.MH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zera - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 73.236 (?), 5.3.2010 19:54

Taky máme dost zvědavou sousedku.Prakticky dělá to samé.V momentě kdy si přineseme kafe dozadu na zahrádku, má spoustu práce u plotu.Až je jí člověku líto, že se pro tu svoji zvědavost na tom parným sluníčku štˇourá i dvě hodiny v jednom místě.Pokud přijdou děti, vydrží tam ještě dýl.Ale protože máme cizojazyčného zetě, začali jsme se bavit zásadně anglicky, ona nám nerozumí a za plotem je prázdno.(Nebo že by seděla někde stranou se slovníkem?)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.50 (?), 19.5.2010 10:33

 Vážení, toto jsou jen hloposti, které Vám i závidím! Kdyby jste měli za plotem jednu báječnou gastronomickou firmu, denně zápach s kuchyně, opilé návštěvníky kurzů válící se po našem plotě a neschválenou udírnu od plotu zhruba půl metru kde udí téměř nepřetržitě to co zabijí na dvoře, tak tomu já teprve říkám problém! A nikdo mi nepomůže.Snad jen odstěhování.František

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.252 (?), 15.7.2010 11:12

Byly jsme ze tří stran obklíčeni jednou rozvětvenou familií čítající celkově desítky členů a přitom se nejedná o hnědočechy i když jsou podobně hluční, ale svým zvláštním okázalým způsobem.

Jednalo se o famílii která onu díru obývala asi stovky let, tudíž kdokoliv nově přistěhovaný byl považován za vetřelce a pokud si dokonce dovolil postavit nový krásný dům, byl za totality bezdůvodně udáván pro krádeže materiálu apod.Nebot si na to přece nemohl vydělat poctivě, že!!

Léta běžela a udávání se stupnovalo,+ řebíky z eternitu poté co jsme si dovolili koupit nové auto, dokonce udání posílaná na pracoviště.

Sousedovic sebranku s konečnou platností vyléčilo, když jsme dům prodali podobné sebrance z řad hnědočechů... Všem vřele doporučuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 219.53 (?), 16.7.2010 23:17
Není mi jasné, v čem je sousedka KLEPNA. Celá diskuze se dlouhá a nikde se neobjevuje, že by "postiženou" rodinu roznášela po vsi nebo je osočovala. Ona je prostě zvědavá až příliš a zvídavá zrovna tak. Nebo je prostě sama a společnost u sousedů ji přitahuje jako vosu med. Berte to všechno s nadhledem a pamatuje, že staré čínské přísloví říka, že nejbližší sousedé jsou důležitější než vzdálení příbuzní. * Sama jsem za takovou sousedku vděčna, protože jinak bych musela nechat celou zahradu zabetonovat a natřít nazeleno. Její odborné zahradnické a ovocnářské rady mají cenu zlata a každý můj úspěch je současně i jejím úspěchem.*
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika