Sousedka klepna



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                  
host - 88.248 (?) 
27.8.2009 12:31

Dobry den někdy si tu domluvu mužete strčit za klobouk.Já bych tam to bzučící zvířatko dala až začne bzučet pronesla bych něco jak jé sousedko to jste zas vy ty brambory nemají žádny plevel anebo já vas obdivuji jak pořát okopáváte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 242.219 (?), 2.6.2009 14:00
host 7.56 to napsal moudre a perfektne
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 242.219 (?), 2.6.2009 13:50
je nejlepsi byt nad veci nevsimejte si ji ja vim ze je to kolikrat nejde co kdybyste nebyla proti ni, jestli to jde, sla k ni pozdravila a zeptala se treba na zahradku jestli vam nenadava a nepokrikuje anedela naschvaly tak je to v pohode zkuste s ni v dobrem promluvit treba nekoho potrebujete.tak poznate jak to vlastne je.odepiste jak to dopadlo.je mlada nebo stara.,.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 53.50 (?), 2.6.2009 15:02

Po pár dnech, kdy se zde ono vlákno objevilo, rozumím tomu čím déle, tím méně. Proč "klepna"? Chodí a probírá s okolními či vzdálenými sousedy témata o kterých hovoříte s přáteli či známými pod pergolou? Čím ruší? Tím, že poslouchá? Není to hezké, ale tím moc žádný veřejný pořádek asi nenarušuje-potažmo ani sousedské vztahy, ne? Znám jedno přísloví: kdo chce psa bít, hůl si najde. Bydlela jsem v domku na vsi, v cihlovém i panelovém domě, trávím dost času na chalupě na venkově a ve všech těchto případech jsem nejen já, ale i má rodina počítala-a počítám-s tím, že sousedé mohou slyšet o čem mluvíme, bez ohledu na to, zda poslouchají záměrně nebo jen, že jim nic jiného nezbývá, když mluvíme hlasitě. Nikdo z nás nežije jako Robinson na pustém ostrově, tak nemůže počítat pouze s přítomností Pátka. Znovu tedy: pokud poslouchá záměrně, není to slušné, ale to je vše. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 96.58 (?), 2.6.2009 15:30
Pokud sousedka pouze posloucha a jinym zpusobem neskodi, tak si ji vazte. Existuji daleko horsi sousedi. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 94.12 (?), 2.6.2009 15:51

Myslím, že se jednoduše sousedce líbíte jako chlap...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 151.252 (?), 2.6.2009 20:19
Dobry den.Vidim, ze diskuze k memu prispevku se ubira jinam, nez jsem chtel.Prosil jsem o radu, jestli se da sehnat neco, co by jeji pritomnost ohlasilo./nejake cidlo, nebo neco podobneho/ Je samozrejme, ze se pohybuje po svem pozemku a tim nic nenarusuje.Jako sousede vychazime bez problemu.Jediny problem je ta jeji zvedavost.Co uslysi, to roznese.Pokud budu vedet, ze je za plotem, tak se nic nedeje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 142.43 (?), 2.6.2009 20:43
Zda se mi, ze vase sousedka je dost mazana. Jedno z reseni je pokazde, kdyz je potreba, prozkoumani terenu termovizi. Popripade posypani uzemi kde nejcasteji posloucha nejakym hlucnym materialem (sklenene strepy). Dale je zde moznost privazat za sousedku par prazdnych plechovek, coz by vas upozornilo na kazdy jeji pohyb. Vice me uz nenapada, mozna natahnout nejakou strunu nebo past. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 167.2 (?), 2.6.2009 21:12

budete si muset na vesnické manýry zvyknout, nám sousedka vlezla do baráku, jelikož jsme ji nepozvali. Udělala kontrolu a šla, pozvěte ji dál ať má o čem kecat.Eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Artpraktik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (61) - 19.30 (?), 2.6.2009 23:44

Chlape jeden! Tak tebe vadí že susedka zasahuje do Tvojho súkromia svojou zvedavosťou a Ty ju chceš špehovať s nekým čidlom na jej pozemku a ak by si mohol možno aj satelitom? V podstate je to to isté. Ak Ti to vadí, rieš si tieto problémy na svojom piesočku. Že sme to nepochopili my hlavy dubové hneď!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika