Pochlubte se svými altány



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
N.Anna - (9) - 38.246 (?) 
4.8.2008 22:25

Dobrý večer. Děkuji za Vaší zkušenost s roletama, dám si na to pozor. Když je prudký déšť tak to seká až na ty rolety. Zdravím Anna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
midimidi - (19) - 40.178 (?), 5.8.2008 15:56

Dobrý den, přidávám fotografie pergoly (altánu) s krbem, který jsme stavěli minulý rok. Jinak jsou zde pěkná dílka, moc se mi líbí výtvor paní Aničky. S pozdravem Dalibor, Liberec.

Pergola 1
Pergola 1
Pergola 2
Pergola 2
Pergola 3
Pergola 3
Pergola 4
Pergola 4
Pergola 5
Pergola 5
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
N.Anna - (9) - 38.246 (?), 5.8.2008 23:10

Dobrý večer pane Dalibore, děkuji za pochvalu naší pergoly. Ale ten Váš altán (pergola) to je jedno jak to nazvem, je prostě úžasný. Krbíček, to je bomba. Máte ho od loňska- to se tam asi ugrilovalo hodně masíčka. Já jsem původně chtěla také krb, ale pak jsem si misto krbu ze zbytku dřeva udělala takový malý bar a krb jsme odsunuly na příští rok. Grilujeme zatím na lávovém a na klasickém grilu na dřevěné uhlí. Nejraději griluji na tálu, to je takové - cik cak a je to. Moc ráda by jsem ugrilovala něco většího a na to by jsem potřebovala právě ten krb. Tak snad příští rok. Zdraví Anna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
midimidi - (19) - 40.178 (?), 6.8.2008 8:26

Dobrý den, krb od jara dost využíváme. Nemůžeme si ho vynachválit. Griluje tedy spíše manželka a já s malým jen konzumujeme. Při stavbě byl největší problém sehnat zedníka, který uměl udělat ten oblouk z klinker cihel. Co se týče výhledu na Ještěd, moc pěkný je večer. Ještěd je teď perfektně nasvícený.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.167 (?), 6.8.2008 7:10

Dalibore, díky za pěkné obrázky. Koukám, že od dob kdy jsem bydlel na Harcově se Ještěd pěkně zazelenal. Už to není ten hnědý kopec bez vegetace.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
helena721 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 255.95 (?), 15.11.2008 15:00

Pěkné, propracované. Zajímalo by mě k čemu slouží ta místnost s dveřmi?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
midimidi - (19) - 135.171 (?), 15.11.2008 15:53

Je tam taková malá místnost na zahradnické nářadí, hnojiva, substráty atp. Trošku jsem tam bojoval s vlhkostí po dešti. Nejdříve byla na zemi klasická zámkovka. Musel jsem to ale odizolovat lepenkou a na ní jsme nalepili 3cm polyuretanovou dlažbu (jako se dává na dětská hřiště). Zkušenost teď po roce používání - bez problémů, sucho.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
helena721 - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 255.95 (?), 15.11.2008 18:40

Děkuji za rychlou odpověď, opravdu se mi to moc líbí. Máme solo zahradu, zakládali jsme ji před mnoha lety - téměř 40 - a tehdy jsme s obtížemi vybudovali malou chatku. Časem přibyly další stavbičky na všechno potřebné i zbytečné a na alnán dnes už nezbývají síly. Přeji hodně dalších úspěšných projektů. Helena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
midimidi - (19) - 135.171 (?), 15.11.2008 22:51

Děkuji za podporu, i já Vám přeji mnoho úspěchů. Dalibor.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 119.34 (?), 26.8.2010 20:21

Moc pěkný krb, moc,prosím mohl by jste sem dát více detailních fotek?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika