Pochlubte se svými altány



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
                     
host - 174.65 (?) 
13.4.2010 14:01

Trochu vkusu by neškodilo, plast a dřevo to je hrůza a co ten zelený kobereček to je jak u bezdomovců. Posezení a nebo přístřešky by nemněly být uložiště nepotřebných a odložených věcí aby jste se necítil jako ve zběrném dvoře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
hajank5 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (501) - 126.125 (?), 26.8.2010 20:32

Aničko, moc se mi to líbí, až časem se ukáže, zda rolety byly správná volba, ale nechala bych je tam./zatím/

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 75.74 (?), 6.9.2008 22:29

Rozhodně nebourejte! Byla by to obrovská a nenapravitelná chyba!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.253 (?), 6.8.2008 7:48
Stanislave, právě ukazuji kolegyni, jaký altán (tedy váš) se mi líbí a v zápětí se dočítám, že jej chcete zbrourat :-(. Kdyby šel vytrhnout ze země a prodat, tak jej od vás koupím :-). Tento jediný má mezi mezi všemi dnešními neoriginálními a geomietricky přesnými tvary svého génia loci. Na druhou stranu uznávám, že k novostavbě s malým pozemkem, nic podobného napasovat nelze.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 229.90 (?), 6.8.2008 8:16

Přidávám se taky, Stanislave ten Váš se mi moc líbí, zapadne do zahrady a splyne s ní, tak to má být.  Hezký den, L.T.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 64.201 (?), 3.9.2008 8:46

Sebral jste mi myšlenku:-) Přesně tak, oproti dnešním, většinou vždy stejně vypadajícím pergolám, má tento altán to pravé kouzlo - stejný styl se snažím dodržet na své zahradě, na svém i uvnitř svého domu... tohle prostě miluju, je to nádhera! Rozhodně tedy NEBOUREJTE:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 168.160 (?), 13.8.2008 15:24

Nebourat, nebourat!!! Je super.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 213.235 (?), 1.9.2008 14:31

Nechal bych to žít, vždyť by to byla škoda zbourat. Asi bych jen zmodernizoval "pípu" aby to lépe teklo a požádal bych památkáře o ochranu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
lossmudlos - (5) - 127.251 (?), 15.9.2008 11:01

Máme chatu v zahrádkářské osadě a napadlo nás postavit si u ní pergolu, kde by se dalo relaxovat a povídat s přáteli. Pustil jsem se do toho letos v létě a za 14 dnů bylo skoro hotovo. Zbývá ještě dodělat okapy a dlažbu. Pergola je 3,5 x 4,5 m s hřebenovou střechou té nejjednodušší konstrukce. Některé staré trámy jsem našel na zahradě a zrenovoval jsem je - dodá to pergole takvý starodávný dojem. Zavedl jsem tam i elektriku a jako svítidla jsem dal imitaci starých luceren. Pergola je postavena ve svahu, proto ta zídka. Možná tu někdo najde trochu inspirace.:-)

pergola1
pergola1
pergola v noci
pergola v noci
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
midimidi - (19) - 40.178 (?), 15.9.2008 12:55

Jakou budete dělat dlažbu? Trámy super, čím to máte natřené?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika