Pochlubte se svými altány



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                  
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?) 
27.6.2008 12:11

Teda, já bych to nechala mně se to tak líbííí.Ty nové jsou samo taky hezké, ale tady ten váš to prostě sedí.Nebourat, nebourat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
raven78 - (2) - 67.40 (?), 14.7.2008 14:44

Taky bych vám rád ukázal náš altánek. Někdo v něm snad najde inspiraci :-) Je sice jednoduchý, ale dostačující. Velikost 4x5m a výška necelé tři metry. Postavení nám trvalo necelý týden času vždycky po odpolednách a o víkendech. Jinak ještě není úplně hotov. Chybí nám dodělat krytinu, zakrýt ještě dvě strany deskami, kvůli větru, postavit krb a ještě nějaké drobnosti jako police a tak. Chtěli bychom to ještě stihnout o prázdninách.Jak bude vše hotovo, pošlu fotečky.

celkový pohled
celkový pohled
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 63.218 (?), 25.10.2008 18:10

Tak jak jsem se díval na fotky, tak musím říct, že je to pěkná fušeřina.Když už něco dělám, tak jen to co umím a nepletu se do něčeho čemu nerozumím!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
raven78 - (2) - 254.116 (?), 25.10.2008 20:21

...hmm, děkuji za opravdu povedený a velice obšírný názor. Myslím si, že odborník vašeho formátu by měl určitě svých znalostí a schopností využít naplno a třeba do této diskuze napsat a poradit všem, kteří nejsou odborníky, chtěji si něco postavit sami a mohou se tak dopustit obrovské chyby a postavit si na zahradě fušeřinu. Pakliže budu v budoucnosti stavět ještě nějakou další podobnou stavbu, budu velmi rád, poskytnete-li mi rady, jak to udělat, aby se vám líbil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 25.10.2008 22:15

Rudlo, nic si z toho nedělějte.   Ti, co nikdy nic nedokázali (nepostavili, nevypěstovali), jsou většinou největší radílkové a kritici!  Mně se Váš altán moc líbí. Už jsem tady jednou psala, co bych dala za jakýkoliv takovýto podobný altánek.  A nakonec - hlavně, že se líbí Vám!!!  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 71.84 (?), 25.10.2008 23:25

Rovněž se mi nelíbí onen "povedený a velice obšírný názor". Je pravda, že každý z nás, kdo nese kůži na trh, musí počítat i s nějakou kritikou. Ale toto se už nemusí brát ani jako kritika, ale pouhé příkré odsouzení Vaší práce. Altán slouží Vám, Vy jste s ním spokojen. Každý nemůže pracovat jako tesař, ať už mu to neumožní materiál, nářádí, manuální zručnost... M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 25.254 (?), 8.3.2009 13:58

Prosím Vás o informaci jaké hranoly jste pro Vaši stavbu použil - 10x10, nebo 12x12? Vaše pergola se mi velmi líbí, máte nějaký rozpočet, kolik to zatím celkem stálo? Byl bych rád za jakoukoliv inspiraci a informaci. Mockrát Vám děkuji. m.suchanek@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 53.4 (?), 27.9.2009 15:05
Váš altán je velmi pěkný ale podle nás má malou chybu při špatném počasí vám bude asi zima na nohy nevím kde žijete ale u nás na severu u potoka by vám v 20.00hodinuž nebylo příjemně řešili jsme spodek plnou výplní.Praci zdar a krásný pobyt v altánu.Věra
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
N.Anna - (9) - 38.246 (?), 4.8.2008 19:23

Dobrý den, chtěla by jsem poděkovat za všechny příspěvky na téma pergoly, altány, přístřešky a polikarbonátové zastřešení. Čerpala jsem ze všech příspěvků a vzešlo toto dílo. Já jsem spokojená a tak děkuji všem. Anna

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
zastřešení
zastřešení
Pergola
Pergola
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 162.128 (?), 4.8.2008 20:59

Aničko, jen malá rada, máme na pergole stejné bambusové rolety, obvykle je sundáváme dolů, ale jednou jsme je nechali srolované nahoře, a zmokly nám. Velice rychle se nám v celé roli udělala plíseň a celé roletky zčernaly. Nevím, jak to máte chráněné před deštěm, ale byla by škoda abyste podstoupili stejnou zkušenost jako my. Já to potom zkoušela různě vybělit savem, ale nic nepomohlo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika