pochlubte se co predsazujete



host - 76.86 (?)
29.1.2008 9:57

pred rokem jsem si ho koupila a vyzkousela udelat rizky..bohuzel se nejak nechytly..vubec letosni zima jim nejak nepreje mela jsem asi 200rizku vsech druhu muskatu a ted jich mam 70..ale objednala jsem si angeles na strance fuchsie.cz...muzu rict ze tyhle muskatky jsou nadherne sama se podivejte...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 76.86 (?), 29.1.2008 9:57

pred rokem jsem si ho koupila a vyzkousela udelat rizky..bohuzel se nejak nechytly..vubec letosni zima jim nejak nepreje mela jsem asi 200rizku vsech druhu muskatu a ted jich mam 70..ale objednala jsem si angeles na strance fuchsie.cz...muzu rict ze tyhle muskatky jsou nadherne sama se podivejte...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 163.132 (?), 29.1.2008 20:12

Opravdu jsou nádherné. No já mám momentáně asi třicet maličkých muškátů zonálek, které pěstuji ze semínek. Letos mám i hnědolisté tak už se na ně těším. Zřejmě jeden z těch andělských očí jsem měla v loni taky, ale bohužel jsem si nepřečetla dříve jak ho uchovat a tak už není....Můžu se zeptat v které části republiky mám taky takovou postiženou milovnici kytiček jako já?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 163.132 (?), 3.2.2008 11:11
nemáte někdo zkušenosti s pěstováním exotických rostlin ze semínek?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.86 (?), 8.2.2008 10:02

Dobry den tak muskaty zonalek zase neznam ja...potom mi muzete poslat mail...a pridat jejich fotkujsem ze Zlinskeho kraje a vy? muzeme si vymenit mail...pokud chcete...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 163.132 (?), 12.2.2008 21:06

Určitě pošlu, zatím jsou malé, ale když budu vědět kam tak určitě. Já jsem prozměnu z východočeské metropole. Ale jsem ráda, když si budu moci  s někým vyměňovat zkušenosti s pěstováním kytiček.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.26 (?), 13.2.2008 8:04

Teď jsem si až pořádně všimla a mejlíka si klidně vyměním, alespoň si pak můžeme vyměnit nějaké to foto kytiček. Takže ho mám na seznam.cz a před tím stačí jednoduše napsat jen mamusak3.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.86 (?), 13.2.2008 11:24

Dobry den i vy 163.132 mi muzete dat vas mail??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 129.34 (?), 17.2.2008 19:04

Jsem ráda, že nás takto postižených je víc. Já mám zasety muškáty, gazánie, hledíky, salvie, mučenku, no na to, že jsem toho letos chtěla vysévat míň než jindy, už toho mám dvakrát tolik. A samozřejmě přibydou další, na které je ještě čas... Krbová římsa přetéká, okna jakbysmet. V pokoji v podkroví, kde dřív bydlely morčata /ať je jim země lehká.../ mám na zimním bytě oleandry, muškáty, kladivník, agapantus.  Letos jsem  taky na zkoušku zasela pecky z mandarinek a citrónů a věřte nebo ne, vylezly všechny. Takže dneska jsem ještě přesazovala  asi 30 semenáčků, protože nevím jak vám, ale mně je líto něco vyhodit. Jak říká sousedka, která je stejná jako já : snad něco zajde...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 176.71 (?), 28.9.2008 14:41

tedy bílé afrikány, to bych moc a moc chtěla!!! Afrikány miluju, ale mám jen základní druhy. 8258@centrum.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Danny - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (195) - 176.71 (?), 5.1.2010 9:43

Ahojte v novém roce! Obnovuji toto téma, moc mě zajímá hlavně, jak vyséváte (bez vytápěného skleníku), já vím já vím, ještě je brzo, musíme se však připravit. Mně se vloni podařily vypěstovat v super stavu jenom lobelky a afrikány (ten bílý mě taky moooc láká, moc bych je potřebovala před růže- prosím prosím, hoste 163.132 ) ze semínek, jinak řízkování muškátů zvládám skvěle, ale ta semínka... Jsou prý semínka, která potřebují přemrznout, ale více info nemůžu sehnat. Tak pište a radujme se, už to začne 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika