Příspěvky uživatele - 163.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
pochlubte se co predsazujete, 12.2.2008
Určitě pošlu, zatím jsou malé, ale když budu vědět kam tak určitě. Já jsem prozměnu z východočeské metropole. Ale jsem ráda, když si budu moci  s někým vyměňovat zkušenosti s pěstováním kytiček.
Venkovní ibišek, 3.2.2008
Má někdo zkušenosti  s vypěstováním ibišku ze semen?
pochlubte se co predsazujete, 3.2.2008
nemáte někdo zkušenosti s pěstováním exotických rostlin ze semínek?
pochlubte se co predsazujete, 29.1.2008
Opravdu jsou nádherné. No já mám momentáně asi třicet maličkých muškátů zonálek, které pěstuji ze semínek. Letos mám i hnědolisté tak už se na ně těším. Zřejmě jeden z těch andělských očí jsem měla v loni taky, ale bohužel jsem si nepřečetla dříve... celý příspěvek >
pochlubte se co predsazujete, 27.1.2008
Jak vypadají andělské muškáty Znám převislé, páskáté, pestrolisté nebo voňavý, královský...
pochlubte se co predsazujete, 26.1.2008
Muškáty ale i další kytičky většinou hnojím klasicky Kristalonem nejdříve Start a pak Plod a květ. Občas vyzkouším i jiné, ale většinou se stejně vrátim k osvědčenému. Co se týče pěstování semínek, taky nevlastním vytápěný skleník takže vše co... celý příspěvek >
pochlubte se co predsazujete, 18.1.2008
Tak už mám zaseté petunie, surfínie, kufeu, chabauďáky a v jifsech se na mne culí muškáty zonálky, které jsem sela pře Štědrým dnem. Taky se řadím mezi postižené pěstováním hlavně kytiček. Pěstuji všechno možný, muškáty, fuchsie, kany, jiřinky,... celý příspěvek >
afrikán, 18.1.2008
Tento afrikán se dá sehnat jako Mexický taragon.V loňském roce jsem si tyto semínka koupila a opravdu voní po citronu. Semínka jsem si sebrala a už se těším jak si je letos sama vypěstuji. Maca
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika