Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak poprvé letos... jsem měla možnost a čas, sledovat světluškysmiley První mi ohlásil manžel, cca 21.30, kdy byl se psem před barákem u potoka a hlásil, že v tmavém houští je jich plnosmiley Tak jsem se konečně odlepila ze záhonu a šla se projít v klidu zahradou a najít nějakou tu světlušku. Několik předešlých nocí bylo studených brrr - to jsem letěla ze zahrady a jektala zubama, jiné dny jsem byla s pejsama na výletě mimo a to se sice vracíme za tmy, ale už se nikomu nechce bloumat zahradou - honem něco zobnout a natáhnout sewink Dneska konečně krásně vlahá noc a časyes Nebyly jen vzadu, kde je louka, jetel a těsně za plotem už začíná,,divoký hvozd"wink ale i uprostřed zahrady, na posekaném trávníku, v květinových záhonech... Bylo jich tam plno, všude, krásalaughyes Sledovali jsme je až do 22.30...smiley

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika