Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, popíšu svůj příběh, mohlo by to někomu pomoct.Pul roku jsem neůspěšně bojoval s malými pupínky na dlaních.Z kraje jich bylo 5-10,po několika měsících jich byly vlastně plné dlaně.Z propíchnutého pupínku vytekla kapička hnisu, po pupínkách zůstáne hnědočervená tečka a sloupne se kůže.Dlaně při práci jsou bolestivé, hnisavé pupínky jakoby píchají..Navštívil jsem kožní, dostal jsem mast-kortikoidy, speciální mýdlo za 140kč, tekuté rukavice ze švýcarska za 160kč, sprey proti plísni za 150kč..nechal jsem tam asi 700kč.Kortikoidy trochu zabraly, pupínky ustoupily, ale jakoby se mi spálila kůže, dlaně byly bolestivé, téměř prosvítalo maso dlaní-hrůza.Po čtrnácti dnech jsem neměl téměř pupínky ale taky skoro žádnou kůži, ale co horšího-pupínky se opět vrátily.Zkusil jsem se vyhýbat látkám o kterých jsem si myslel, že to způsobily-benzín, nafta,ředidlo, jar,olej, brzdová kapalina.Přestal jsem jíst některé potraviny-ořechy, vlocky,alkohol, pepř,..Nakonec jsem ruce omyl lžičkou octa, pálilo to, ale pupeny zmizely a další se nedělají.Příčinou asi byly pracovní rukavice, které mají textilní vložku.Dříve firma kupovala jednoduché rukavice, posledního pul roku nam davali lepší-zazeplené.Musím toto textilní zateplení z umělého vlákna vystříhat a je klid.Teď se tomu směju, jaká to byla blbost ale bylo to hrozné.Petr Cervan, Beçov nad Teplou

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika