Jaký nůž na roubování?



host - 48.25 (?)
15.3.2018 6:58

Asi mne pošlete "někam", ale já používám klasický nůž na koberce (takový, co se odlamují dílky čepele). Je ostrý, levný a úspěšnost vysoká, alespoň u jádrovin. Povedla se i švestka a v neděli jsem zkusila třešeň...tak uvidíme, co udělá.. Ale nejdůležitější je vychytat správný čas na roubování, žezat opravdu s citem a přesně, aby roub dobře přiléhal a důkladně to ošetřit páskou, voskem. Prostě si s tím musí člověk trošku pohrát a neodfláknout to :indecision  Musím podotknout, že jsem amatér, ale moc mne to baví a rouby u jabloní už rodí krásná jablka a ta švestka loni také měla pár ptvních plůdků wink

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
Pavel_CZ - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (254) - 242.214 (?), 25.1.2018 16:45

No ja na odlamovak taky nedam dopustit. Chapu, ze lidi, kteri povazuji roubovani za nabozenstvi a umeni nade mnou budou ohrnovat nos, ale to mne je fuk.

Mam rad jednoducha reseni a pokud je i za takovou nizkou cenu, neni co resit.

Na tech +-100 roubovacek/podnozi co nadelam za rok je to idealni. Kdybych se tim zivil, tak to asi vidim jinak, ale pro hobystu dostacujici. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 209.4 (?), 18.2.2018 15:31

Rafaeli, zde je něco pro vás. Takový nástroj, nikdy nebude perfektně řezat, kdyby byl širší a těžší, tak by se mohl použít k sekání kostí, ale už ne ke krájení masa na šnycle.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 8.199 (?), 18.2.2018 18:07

Jo, ten nůž se mi moc líbí, dík za odkaz.
(Škoda, že jsem rozumněl jen tak každému třetímu slovu. Ale když už musím použivat překladač i na ruské weby... Ach jo).
Nemám rád nože s kterými si po otevření konzervy už skoro ani neukraju chleba. Nebo sekery u kterých se při styku s hřebíkem nebo sukem vylomí ostří.
Ale pro roubování by byl přece jen poněkud těžkopádný...

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 101.29 (?), 21.2.2018 15:54

Kterýkoliv z nich, největší roli hraje ostrost. Který z nich je lepší nevím, ale vím, že v podniku kde se očkuje Forketem a počet očkovanců dosahuje až dvaapůl tisíce kusů za den, používají české nožíky za 168Kč/ks. Samozřejmě si můžete koupit cokoliv i za hříšné peníze, když to budete mít pro ukojení pocitu, že máte něco echt, co jiní nemají a považují to za zbytečnost. Ovšem kult, je kult.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 168.28 (?), 21.2.2018 19:37

presne tak, ostrosť ulamovaka je obdivuhodna, uz som stepil angličanom s protijazyčkom, hlavne na tenke vrubliky je ulamovak parada, neviem akoby som stepil so svojim mikovom, tam je ostrost aj po nabruseni v nožiarni slaba...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 72.216 (?), 21.2.2018 23:09

Ta vaše nožiareň, bude nejspíš motykáreň. Když to neumíte, tak se to naučte, nebo to dejte do brusírny a řekněte jim co chcete, říct nabroust, je velmi málo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
pkovarik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1331) - 112.187 (?), 22.2.2018 8:49

Není každý "mistr brusič" jaky vy, pane 216, ani po tom většina hobíků nijak zvlášť netouží. Tož uveďte nějaký pádný důvod, proč si komplikovat svoje hobby, když jde tak krásně ulehčit perfektně fungujícím ulamovákem? cheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 48.25 (?), 15.3.2018 6:58

Asi mne pošlete "někam", ale já používám klasický nůž na koberce (takový, co se odlamují dílky čepele). Je ostrý, levný a úspěšnost vysoká, alespoň u jádrovin. Povedla se i švestka a v neděli jsem zkusila třešeň...tak uvidíme, co udělá.. Ale nejdůležitější je vychytat správný čas na roubování, žezat opravdu s citem a přesně, aby roub dobře přiléhal a důkladně to ošetřit páskou, voskem. Prostě si s tím musí člověk trošku pohrát a neodfláknout to :indecision  Musím podotknout, že jsem amatér, ale moc mne to baví a rouby u jabloní už rodí krásná jablka a ta švestka loni také měla pár ptvních plůdků wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 11.50 (?), 15.3.2018 14:34

...já používám klasický nůž na koberce (takový, co se odlamují dílky čepele).

Plha se hlásí!
O ulamovacím noži se v tomto vlákně zuřivě debatuje už několik měsícůenlightened

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.25 (?), 15.3.2018 21:29

No však správně! Každý může napsat s čím má zkušenost, i kdyby to napsalo x lidí - no ne??? wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika