Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Lealu mám v Třebíči. Je na ní letos hodně plodů, ale jsou ještě zelené. Veharda tam bude asi za 10 dní a Bergeron nejdříve za 3 týdny. Dnes jsem v Třebíči sklízel i Leskoru, která moc plodů neměla. V Bulharsku mám sklizenu už i naši "Maďarskou". Místní "Hungarská" je tam ještě mnohem rannější. Vesnu mám na zahrádce (asi 1000m2 JZ Slovensko), kterou právě prodávám. Obvykle tam "přepřehám koně" na cestě do Bulharska. Je zajímavé, že teploty jsou letos v Bulharsku skoro stejné jako na Vysočině (v zimě chladněji, ale krátce). Přitom den je tam teď o 50 minut kratší. Ale to Slunce je tam v poledne hodně vysoko a ohřívá půdu mnohem více. Je to vidět hlavně na paprikách, rajčatech, cuketách a melounech.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika