Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Strom, jen tak vodou z hadice nepolévejte (jak někdo radil). Před lety jsem to zkusil a po pár dnech mně "přišel blahopřát moniliový úžeh, za to, jak vydatně mu pomáhám v práci". Včera jsem provedl druhý postřik proti tomuto nevítanému, leč stále číhajícímu nepříteli meruňkových stromů. Včely opět zmizely a jelikož nás podle předpovědi, žádné příhodné počasí pro opylování už nečeká, tak jsem provedl druhý postřik baycorem, před blížící se novou sibérií. Před mrazem (dle návodu 1-2 dny před očekávaným mrazem), použiju malé balení championu (2x10g) na 10l vody. 20g na 10l vody se používá na ochranu květů meruněk proti mrazu. Na kadeřavost broskvoní se používá 60g na 10l, takže pokud by jste chtěla roztok použít ještě na kadeřavost, tak je potřeba po postřiku meruněk ještě něco přimíchat (větší balení po 3x20g). Nedělám si iluze, že bude ochrana dokonalá. Ale jen tak nechat stromy na pospas nevlídnému počasí nechci. Na možnost opakovaného použití championu jistě rád odpoví pan Vinšálek. Problém bych v tom neviděl.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika