Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku



host - 0.178 (?)
8.2.2011 14:57

Dobrý den! Mám MINI již několik let. Svážím s ním též dříví.Do lesa je velmi šikovný.Jelikož jsem měl obavy z ubrzdění nákladu, udělal jsem si vozík s nájezdovou brzdou.Dále mám udělaný pluh na sníh a bubnovou sekačku.  

Zkušenosti s MINI
Zkušenosti s MINI
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
               
host - 249.62 (?), 8.3.2011 23:46

Pro startování ze studeného stavu je nutné použít sytič - táhlo sytiče je na karburátoru. Ahoj. JK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 0.178 (?), 8.2.2011 14:57

Dobrý den! Mám MINI již několik let. Svážím s ním též dříví.Do lesa je velmi šikovný.Jelikož jsem měl obavy z ubrzdění nákladu, udělal jsem si vozík s nájezdovou brzdou.Dále mám udělaný pluh na sníh a bubnovou sekačku.  

Zkušenosti s MINI
Zkušenosti s MINI
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 209.136 (?), 2.3.2011 8:26

Dobrý den

píšete, že máte bubnovou sekačku ta je originál nebo dělaná?

děkuji

zdenek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 0.178 (?), 14.3.2011 13:40

Dobrý den!

Nevím, jestli bubnová sekačka byla vyrobená jako originál, ale koupil jsem ji v  "AGRO SMETANA s.r.o." ve Vizovicích.Při příjezdu do Vizovic od Zlína hned myslím první barák po levé straně.

Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 93.210 (?), 17.3.2011 13:15
Jsem také majitelem tohoto malého pomocníka, používám ho už jenom k silniční dopravě. Také jsem s ním oral, pokud jsme měli pole.Dnes už slouží sem tam něco dovézt. Traktor jsem zakoupil v Agrozetu.Na zahradě je dobrý pomocník, při silniční dopravě jsou horší brzdy.Jejich účinnost je mizerná, proto bych rád věděl jestli tento problém někdo ze spolumajitelů řešil, případně s jakým výsledkem.Díky za případné rady. AVI
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 0.178 (?), 14.9.2011 13:41

Dobrý den!

Pro zlepšení účinnosti brzd je nutné zařízení brzdy rozebrat, (nachází se na pravé straně u zadního kola) pořádně vyčistnit, nejlepší je vymýt benzinem, jelikož je často znečištěná od oleje a potom brzdu seřídit.Uvidíte jak se brzdná účinnost zlepší. Jak jsem již uváděl pro větší jitotu jsem si udělal vozík s nájezdovou brzdou.

Nájezdová brzda
Nájezdová brzda
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 1.110 (?), 1.11.2011 20:47

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je možné na malotraktor MT8-070 ako prílslušenstvo kúpiť drvič konárov (záhradného odpodu), prípadne či si niekto niečo také na tento malotraktor vyrobil? Ďakujem. Marek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 208.130 (?), 7.4.2012 16:56

Dobrý den, jakou má, prosím, traktor maximální rychlost? Alespoň cca. Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 148.94 (?), 15.5.2012 21:42

15km/h max.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 224.45 (?), 13.11.2012 10:49

Pozdravujem všetkých použivateľov MT.  Panstvo dajte radu, mám ho 20 rokov a pri orbe len niečo zazvonilo a motor "skapal"   Je tam motor B&S,

 je to možné opraviť?  Alebo bude treba nový motor?  Aké sú ceny?

Ďakujem za Vaše postrehy  a rady.        Doktor

           alagovic@gmail.com

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika