Zahradní traktor



host - 11.104 (?)
25.11.2007 18:34
Známá věc. Co sezona, to ložiska na žacím ústrojí. Nemluvě pokut to někdo čistí proudem vody po každém sekání. Já vím, některé jsou na tuto očistu utraveny, ale odnesou to ložiska o to dříve. To se ale v návodu nedočtete. Pokut máte možnost reklamovat, tak to udělejte, je jen na vás jak pochodíte.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
      
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247), 30.6.2007 23:04

a patří mezi poloprofi až profi třídu, kvalita je velmi dobrá.

Vykašlal bych se ale na nějaké "okolozahrady " a podíval bych se na www.mtd.cz , naleznete tady seznam všech autorizovaných prodejců celého koncernu MTD a navíc můžete porovnáním a vyjednávním usmlouvat individuální cenu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 71.8 (?), 2.7.2007 21:35
Stalo se vám někomu, že vám odešlo defakto zánovní prachutěsné ložisko v řemenici na traktůrku? Mě po 10 hodinách provozu. Není možné, že už bylo přirezlé z doby skladování. Přišlo mi, že ho zapoměli nové namazat jinak si to nedovedu vysvětlit. Nebo špatně zakalené kuličky nebo klec ložiska.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 66.81 (?), 4.7.2007 11:03
Mám obdobný problém s ložiskem jedné kladky na Husqvarna CTH 155.Od počátku bylo hlučnější a stále se jeho hlučnost zvyšuje.Mám najeto cca 50 motohodin a je slyšet čím dál více.Zkoušel jsem ho namazat, ale je k němu přístup dost obtížný, jen snad po demontáži.Budu ho muset vyměnit, jelikož se za chvíli rozsype.Řekl bych taky, že ho moc nenamazali z výroby, nebo bylo poškozené a dostává se tam prach a voda při umývání. 
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 71.8 (?), 4.7.2007 16:27
Nechce to mýt hadicí. Voda je svinstvo pro šp. namazaná ložiska.Mě se to stalo u traktůrku Partner což je vlastně Husqvarna. Taky mohlo být už chycené z doby skladování. Už jsem to reklamoval a prodejce mi řekl, že ty plechové 4 stejné řemeničky odcházejí tak snad reklamaci uznají.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 105.201 (?), 17.9.2007 22:01
Taky mi něco začalo hučet, vypadá to na nějaké ložisko, to mytí tomu fakt nesvědčí, a to mám jen 12mth u HQ 150-ky. A to v návodu píší umýt po sekání. Jinak dobrý, ale toto kazí dojem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.8 (?), 25.11.2007 17:33
Dnes jsem po odstavení traktůrku po sezoně protáčel motor a žací a pojezdové ústrojí. Katastrofa!!! Některá ložiska ložiska v kladkách opět asi zase přirezlá neboť to co je slyšet za hluk po spuštění motoru a žacího ústrojí je děs. Zvažuji reklamaci, ale obávám se, aby mi ji uznali. Měli jste někdo podobný poroblém s ložisky a jak dopadla eventuelní relamace v záruce?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.104 (?), 25.11.2007 18:34
Známá věc. Co sezona, to ložiska na žacím ústrojí. Nemluvě pokut to někdo čistí proudem vody po každém sekání. Já vím, některé jsou na tuto očistu utraveny, ale odnesou to ložiska o to dříve. To se ale v návodu nedočtete. Pokut máte možnost reklamovat, tak to udělejte, je jen na vás jak pochodíte.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 25.11.2007 21:06
Zkuste vyzkoušet Metaltec 1, který má odolnost - odpuzuje - vůči vodě a vylepšuje mazání. Mám s tímto přípravkem dobré zkušenosti a zajímalo by mě, jestli by to pomohlo ve Vašem případě. Třeba až dle okolností podle úspěšnosti v reklamaci, kolik by ošetřené nové ložisko vydrželo.    
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.8 (?), 25.11.2007 23:37

Ty ložiska co jsem pro snadnou výměnu mohl namazat inj. stříkačkou s jehlou přímo mezi kuličky vazelínou Husqvarna pro křováky tak jsou O.K

Jsou ložiska i v  domečkách kerými prochází hřídele na kterých  jsou žac. nože? A je nějaké ložisko ve spojce žac. ústrojí?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 253.39 (?), 10.9.2008 2:02
Proud vody by nemel prijit na lozisko. Kdo jezdi na motorce, vzpomene si a potvrdi. Primemu proudu vody neodolaji ani gufera s vice brity.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika