Zahradní traktor



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
      
host - 176.247 (?) 
17.6.2007 22:24
A to že rider musí mít jen jeden nůž jste vyčetl kde? Dvounožové sečení ve kterém se nože překrývají je pomalu historií pro svou poruchovost a rizikovost poškození. A jaké služby od Mountfieldu máte na mysli? Že jsou tak rozhodující aby stálo pro to platit o cca 20000Kč víc než  jinde? Myslím že záleží na konkrétním prodejci jak se o zákazníka postará, než hlásat do světa Mountfield je bůh a ostatní jsou k ničemu. Probudte se a začněte přemýšlet než něco napíšete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247), 30.6.2007 22:59
Co takhle neokrádat lidi?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
MatesR - (4), 15.6.2007 15:54
Dobrý den, setkal jste se někdo s traktory CubCadet? Našel jsem je na www.okolozahrady.cz a zavolal tam o informace. Byl mi tento traktor doporučen ale nikde jsem o něm nečetl žádné recenze. Můžete mi někdo poradit, děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 178.197 (?), 20.6.2007 3:50
Mám CC1023 a je to plná spokojenost. Konečně výrobek, který má kuličkový ložiska, litinovou nápravu a z plastu jen kastlík na pivo. Prostě normální výrobek, který se dnes hned tak nevidí. Ovšem ta cena...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
MatesR - (4), 25.6.2007 17:38
Kde jste ho kupoval? Byl jste spokojen s prodejcem? Děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 114.130 (?), 29.6.2007 9:22
Úžasné, jak si někdo nevidí do huby. Pan Rudolf Budinský si nemůže vynachválit firmu okolozahrady z Dobrušky. Volal tam a byl spokojený. V jiném vlákně tuto firmu zase propaguje mezi internetovými prodejci.  Vážený pane fiktivní Rudolfe Budinský, to jste si nemohl alespoň změnit uživatelské jméno tady na zahradě.cz? Máte zde nick MatesR, podobnost čistě náhodná s kontaktem u firmy Okolozahrady se jménem Robert Matyáš
Pokud jste dobrá firma, určitě vás tu někdo doporučí bez vašeho přičinění, takhle to trochu smrdí samochválou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 166.21 (?), 30.6.2007 16:46
My měli CC na stadionu, sekala se i plocha i okolí, byl to děsnej nezmar, bohužel nám ho ukradli a teď máme od klubu nějakou husqarnu, pořád se sere, proti CC je to takový chrastítko...myslím že do roka je po ní a budeme zase orodovat za CC asi tu 1023ku
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 117.148 (?), 3.7.2007 7:47
Každý snad může mít Nick jaký chce ? A nebo být anonym jako ve Vašem případě :-) je lepší že!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
MatesR - (4), 4.7.2007 17:17
Tak to je zajímavé že jsem nikoho nechválil , ale ptal jsem se na zkušenosti s CubCadet. Akorát tady všude vysíráte a pomlouváte. Jako sekacky.cz atd.... , a pak doporučujete kobras. Tak nevím no jak to bude.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 178.197 (?), 22.9.2007 20:47

Prosím majitele CC1020/1023 o radu: Koupil jsem si CC1023 a první hodinu práce plná spokojenost. Jen jeden dotazů:

Při práci se na displeji zobrazuje počet motohodin. Vedle tohoto čísla vlevo mi bliká nějaký divný symbol. Jelikož v manuálu o tom není ani slovo, usoudil jsem, že to jsou asi přesýpací hodiny.   

Po té asi hodině euforie přišla krutá rána. Klíčkem jsem vypnul zapalování, abych slezl a oddělal si hadici z cesty. Když jsem se vrátil, už jsem traktor nenastartoval. Benzínu je tam dost, do té doby šlapal jak hodiny. Díky za rady, mám takové podezření na zapalování, anebo se to může jen přechlastat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika