Vari vs Moundfield



host - 178.9 (?)
7.5.2015 18:09
Motor 2T s malotraktorem si teď koupí leda bezmozka. Taky mám zkušenost. Můj 4T jsem půjčil na zkoušku a jak si myslíte, že si nadával jak varinu vracel :-D já v.ůl vzal 2T.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11   
                     
host - 234.5 (?), 30.4.2015 20:09
SvK, napsal jste: Pokud má 4T větší kroutící moment, nemusí mít nutně dvojnásobný obsah. To jste zjisti kde? Můžete to tu šoupnot!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 122.14 (?), 6.5.2015 10:50
To co je za smejlíkem jsou pohádky!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 50.8 (?), 6.5.2015 19:03
Co tady řešíte?Jestli mountfilďáka klíňáka nebo kus poctivého železa od vari?To je snad jasné! A doba 2t nad 100ccm je pryč jako doba páry, nebo to má někdo ještě v sekačce?Na auto se ani neptám.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.9 (?), 7.5.2015 18:09
Motor 2T s malotraktorem si teď koupí leda bezmozka. Taky mám zkušenost. Můj 4T jsem půjčil na zkoušku a jak si myslíte, že si nadával jak varinu vracel :-D já v.ůl vzal 2T.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 17.15 (?), 6.5.2015 19:07

Tak vidíte pane Špatenko, kam jsme došli s vaší dotazem. Čím menší znalec, tím víc toho nakecá. Musíte si to přebrat sám. Ostatně množství postřikové látky se dá také regulovat jiným způsobem, regulaci provést na postřikovači a provést zkoušku na suché ploše čistou vodou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.12 (?), 6.5.2015 19:46

Já myslím, že pan Petr má jasno už od okamžiku napsání tohoto příspěvku.

A naprosto jasně předpověděl, co se tady bude dít, až sem nebude chodit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 11.107 (?), 6.5.2015 19:54

Já myslím, že Špatenka si koupí Hecht 7100, bude mít a k dispozici klasickou spojku, řeneňák to taky nebude, má sedm koní a jen s vlekem bude fungovat myslím dobře. A ještě ušetří. Je jasné, že postřikovače se dají regulovat jak velikostí trysky, tak částečně i tlakem a aby přišlo potřebné množství postřiku na plochu připočítává se k tomu i ta rychlost pojezdu. Na to všechno existují tabulky, které se dodávají k postřikovačům. Žádný tajnosti. Ono zvolit trysku, tlak a krytování pro herbicidní postřiky není jen tak, jinak část postřiku stéká po krytu kam nemá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 161.252 (?), 6.5.2015 20:54

Tak jsem sem po nějaké době nahlédl a nechce se mi věřit, co se to tu rozjelo:)

Každopádně tu rychlost jsem chtěl né kvůli objemu postřiku, ale abych stíhal jet přesně u stromků. tudíž ty 3 km/h budou lepší. Množství postřiku se opravdu reguluje jinak. Hlavně tlakem a vše se dá doladit aj sílou toho svinstva.

Ten Hecht 7100 mi doporučil aj někdo z jiného fóra a taky to nevypadá špatně. Je to o 10k méně a vozík to snad taky utáhne. Tož uvidíme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 105.167 (?), 6.5.2015 21:02
Na varinu seženete všecko, zase ušetříte 10 tisíc, na popojíždění s postřikovačem checht stačí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 176.91 (?), 7.5.2015 7:26

Seno se dá do chalupy svážet americkou károu za mio, která žere 20litrů, uříznutým trabantem, nebo koněm.Co se tu rozjelo je v těchto diskusích úplně normální.Divné by bylo, kdyby se to nerozjelo.Činnost na kterou hledáte stroj/nosič určitě už někdo dělá.Tam bych se směroval.Mezi tím bych někde naložil 300kg na Vari a vjel bych na zkoušku do rozmoklého pole.To máte zadarmo.I ty orebné kola bych si vyzkoušel.Kdo se špatně ptá, neví co chce, skáče od Vari k Hechtu, nemůže čekat nic jiného.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  11   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika