Vari vs Moundfield



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 122.14 (?) 
6.5.2015 10:55
Spojka odstředivá, neni nikdy automatická. Automatická spojka je úplně jiné kafe.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 48.106 (?), 6.5.2015 11:03
A čím odstředivou spojku zapnete a vypnete? Je na malotraktoru nějaký pedál, táhlo?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 181.163 (?), 6.5.2015 11:52
To že se spojkového zařízení nedotýkám svýma rukama není ještě automat. Spojku prakticky ovládám otáčkami motoru a otáčky motoru plynovou páčkou, když otáčky poklesnou vlivem zatížení dochází k cukání a nakoneck rozpojení, které provedeme ještě větším poklesem otáček motoru pomocí plynové páčky. Tím pádem se souprava zastaví, přeřadíme na nižší rychlostní stupeň, pokud ho máme ještě k dispozici a pokračujeme - dáme plný a když to řve a máme pocit, že můžeme ubrat, tak ubereme.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.106 (?), 6.5.2015 12:24
Jak si představujete automatickou spojku?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 68.161 (?), 6.5.2015 15:37
I ti Libičtí potřebují jednho z nebohatších Němců, který svými oringlemi trumfuje Knížáka. No nemusí to být zrovna Němec.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 6.5.2015 13:28

Možná byste se měl pokusit pochpoit rozdíl mezi automatickou spojkou a automatickou převodovkou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 28.4.2015 23:05

Milý mladý komunisto co se neumíte podepsat

To máte teoreticky nebo prakticky? Pokud má 4T větší kroutící moment, nemusí mít nutně dvojnásobný obsah. Konstrukce motorů 2T i 4T jsou různé - některé mají důraz na dlouhou životnost a jiné na vysoký poměr výkon/hmotnost. Ani po Jikovu nemohu chtít totéž co po motoru do HQ372XPG. Nenapsal jste ani co chcete Vy po určité kombinaci sestavy.

Pokud chce Petr provozovat sestavu na minimální otáčky, pak je pro něj důležitější kroutící moment a výkon při těchto otáčkách je až na druhém místě.

Odlišná věc je typ spojky. Dvoučelisťová a třísegmenová mají trochu odlošné charakteristiky, od hystereze spínacích/rozpínacích otáček až po možnosti ladění těchto otáček.

s úctou Stařík z blízkého okolí města Královny Elišky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 12.196 (?), 29.4.2015 7:30

Staníku foníku, zase jste vedle jak ta jedle. Konstrukce motoru ovlivňuje jeho výkonové možnosti. Životnost výrazně ovlivňují použité materiály, jejich úpravy struktury a povrchu. Teď když víme, že Petr je topolář a chce vytloukat miliony, si musí uvědomit jednu zásadní věc - z ho.na bič neukroutíš, musí také do této činnosti řádně zainvestovat a když se toho bojí a chce to obcházet, tak ať se na to raději vys.... Já osobně chtít podnikat, bych nikdy netoužil po hobby strojích. Tu tabulku otáček co jste opajcnul, Vari uveřejnila na můj popud. U odstředivých spojek nelze hovořit o nějaké charakteristice. Co jsem napsal o motorech a jejich vlastnostech, tak za tím stojím a každý si může vyguglit jak to opravdu je. Nebudu vám do nekonečna vysvětlovat, jak jsem k tomu došel. K mé osobě - nejsem milý, jsem bez politické příslušnosti a když někdo naráží na jejich činnos, hlavně zákazy rušení něčeho, na výsost nesnáším, když někdo tvrdí na obrazovce, že byl oganizován v určité organisaci, kterou jim komoši zrušli. Ta osoba co to tvrdila se narodila 7 let po jejím zrušení, tak jak mohla být její členkou.  No a věkem bych vám možná mohl dělat dědečka. Příště mne neoslovujte mmkcsnp. Fony už dávno zrušil tatíček Masaryk a fonit se by mělo být trestné. Von je totiž šlechtický přídomek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.164 (?), 29.4.2015 8:53

Nerozvážným nákupem a bez jakýchkoliv vlastních zkušeností jsem se před lety připoutal k Vari, jen proto, že jsem poslouchal někoho podobného vám, a tak potom jednoduše nelze pupeční šňůru přestřihnout. Takže, když chci provozovat jistou činnost mi nic jiného nezbývá, ale to neznamená, že to nemůžu, nebo nesmím ventilovat. Ano koupil jsem zákrsek, který je větší, než jsem předpokládal.Díky poskomunistickým crafinám se Česko octlo s odměnami za práci až na třináctém místě v EU a má 5,5 krát menší příjmy než ten první a s důchodcema, mezi které patřím je to ještě horší. Recese by to byla, kdyby šlo o jiné jméno a o jiné místo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 29.4.2015 8:05

A cokdyby, čistě teoreticky, prakticky to nemůže nastat, sem někdo z vás, co do sebe akorát rejete a skutek utek, postnul výkonové charakterisitky obou motorů, aby si P.T. čtenář udělal uzávěr sám?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika