Vari vs Moundfield



host - 11.107 (?)
6.5.2015 19:54

Já myslím, že Špatenka si koupí Hecht 7100, bude mít a k dispozici klasickou spojku, řeneňák to taky nebude, má sedm koní a jen s vlekem bude fungovat myslím dobře. A ještě ušetří. Je jasné, že postřikovače se dají regulovat jak velikostí trysky, tak částečně i tlakem a aby přišlo potřebné množství postřiku na plochu připočítává se k tomu i ta rychlost pojezdu. Na to všechno existují tabulky, které se dodávají k postřikovačům. Žádný tajnosti. Ono zvolit trysku, tlak a krytování pro herbicidní postřiky není jen tak, jinak část postřiku stéká po krytu kam nemá.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11   
                     
host - 234.5 (?), 30.4.2015 20:09
SvK, napsal jste: Pokud má 4T větší kroutící moment, nemusí mít nutně dvojnásobný obsah. To jste zjisti kde? Můžete to tu šoupnot!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 122.14 (?), 6.5.2015 10:50
To co je za smejlíkem jsou pohádky!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 50.8 (?), 6.5.2015 19:03
Co tady řešíte?Jestli mountfilďáka klíňáka nebo kus poctivého železa od vari?To je snad jasné! A doba 2t nad 100ccm je pryč jako doba páry, nebo to má někdo ještě v sekačce?Na auto se ani neptám.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.9 (?), 7.5.2015 18:09
Motor 2T s malotraktorem si teď koupí leda bezmozka. Taky mám zkušenost. Můj 4T jsem půjčil na zkoušku a jak si myslíte, že si nadával jak varinu vracel :-D já v.ůl vzal 2T.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 17.15 (?), 6.5.2015 19:07

Tak vidíte pane Špatenko, kam jsme došli s vaší dotazem. Čím menší znalec, tím víc toho nakecá. Musíte si to přebrat sám. Ostatně množství postřikové látky se dá také regulovat jiným způsobem, regulaci provést na postřikovači a provést zkoušku na suché ploše čistou vodou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.12 (?), 6.5.2015 19:46

Já myslím, že pan Petr má jasno už od okamžiku napsání tohoto příspěvku.

A naprosto jasně předpověděl, co se tady bude dít, až sem nebude chodit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 11.107 (?), 6.5.2015 19:54

Já myslím, že Špatenka si koupí Hecht 7100, bude mít a k dispozici klasickou spojku, řeneňák to taky nebude, má sedm koní a jen s vlekem bude fungovat myslím dobře. A ještě ušetří. Je jasné, že postřikovače se dají regulovat jak velikostí trysky, tak částečně i tlakem a aby přišlo potřebné množství postřiku na plochu připočítává se k tomu i ta rychlost pojezdu. Na to všechno existují tabulky, které se dodávají k postřikovačům. Žádný tajnosti. Ono zvolit trysku, tlak a krytování pro herbicidní postřiky není jen tak, jinak část postřiku stéká po krytu kam nemá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 161.252 (?), 6.5.2015 20:54

Tak jsem sem po nějaké době nahlédl a nechce se mi věřit, co se to tu rozjelo:)

Každopádně tu rychlost jsem chtěl né kvůli objemu postřiku, ale abych stíhal jet přesně u stromků. tudíž ty 3 km/h budou lepší. Množství postřiku se opravdu reguluje jinak. Hlavně tlakem a vše se dá doladit aj sílou toho svinstva.

Ten Hecht 7100 mi doporučil aj někdo z jiného fóra a taky to nevypadá špatně. Je to o 10k méně a vozík to snad taky utáhne. Tož uvidíme.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 105.167 (?), 6.5.2015 21:02
Na varinu seženete všecko, zase ušetříte 10 tisíc, na popojíždění s postřikovačem checht stačí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 176.91 (?), 7.5.2015 7:26

Seno se dá do chalupy svážet americkou károu za mio, která žere 20litrů, uříznutým trabantem, nebo koněm.Co se tu rozjelo je v těchto diskusích úplně normální.Divné by bylo, kdyby se to nerozjelo.Činnost na kterou hledáte stroj/nosič určitě už někdo dělá.Tam bych se směroval.Mezi tím bych někde naložil 300kg na Vari a vjel bych na zkoušku do rozmoklého pole.To máte zadarmo.I ty orebné kola bych si vyzkoušel.Kdo se špatně ptá, neví co chce, skáče od Vari k Hechtu, nemůže čekat nic jiného.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  11   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika