Travní traktůrek Traktor Partner 185 107 HRB



host - 4.6 (?)
5.11.2007 8:29
Zdravím Vás,
Partner 185 je osazen jednoválcem B&S řady Intec. Sám jsem štastným majitelem Partnera osazeným dvouválcem o výkonu 20Hp. Sám jsem se mezi výše zmíněnými motorizacemi rozhodoval, nakonec jsem kvůli svažitosti zahrady dal přednost silnějšímu dvouválci, jehož hodinová spotřeba(cca 2,5l/hod) je o chlup vyšší -  daň za dva válce.
Technici mně při výběru doporučovali Partnera, prý minimum reklamací, s podvozek i žací ústrojí pochází od HQ (HQ, Electrolux a Partner pocházejí z jedné továrny), cena oproti HQ o několik desítek tisíc nižší...
Už jsem měl tu čest zkusit i doplňkovou sněhovou radlici - na Šumavě už přeci jen nějaký sníh před časem napadl.. Rovný zatravněný dvorek odklízí bez  problémů, se svažitou cestou ke garáži měl už bez řetězů problémy..

V.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 45.11 (?), 4.11.2007 20:28, zobrazeno: 26629x

Dobrý večer, zajímalo by mě, jestli nemá někdo z vás zkušenosti s travními traktory Partner. V servisu mi doporučili traktůrek Partner  185 107 HRB, prý mají solidní podvozek i žací ústrojí z Husqarny. Kolik válců má motor u tohoto typu? Případně jakou jinou solidní značku byste mi poradili - v cen. rozmezí 60 - 70 000 Kč? Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 4.6 (?), 5.11.2007 8:29
Zdravím Vás,
Partner 185 je osazen jednoválcem B&S řady Intec. Sám jsem štastným majitelem Partnera osazeným dvouválcem o výkonu 20Hp. Sám jsem se mezi výše zmíněnými motorizacemi rozhodoval, nakonec jsem kvůli svažitosti zahrady dal přednost silnějšímu dvouválci, jehož hodinová spotřeba(cca 2,5l/hod) je o chlup vyšší -  daň za dva válce.
Technici mně při výběru doporučovali Partnera, prý minimum reklamací, s podvozek i žací ústrojí pochází od HQ (HQ, Electrolux a Partner pocházejí z jedné továrny), cena oproti HQ o několik desítek tisíc nižší...
Už jsem měl tu čest zkusit i doplňkovou sněhovou radlici - na Šumavě už přeci jen nějaký sníh před časem napadl.. Rovný zatravněný dvorek odklízí bez  problémů, se svažitou cestou ke garáži měl už bez řetězů problémy..

V.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 146.244 (?), 5.11.2007 21:15
Nechci Vás naštvat, ale tenhle traktor určitě pořídíte ještě levněji pod různými názvy v Bauhasech, OBI, Hornbacu, Mountfieldu a pod. Pořád je to totiž jeden typ traktorku od Castel Gardenu jen v jiném kabátku. :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 71.8 (?), 5.11.2007 23:10
Mám 135 92 HRB  a jsem s ním spokojený. Jen by mě zajímalo co stojí sněhová radlice a držák této radlice. Taktéž zkušenosti s odhrnováním sněhu s 135 92 HRB. Není na sníh  slabý? Jsem ve stř. Čechách kde výjiměčně napadne tak do 30cm sněhu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 249.196 (?), 13.2.2008 3:26

Chtel bych se vas zeptat na zkusenosti s Partnerem 185 107 HRB o ktery mam vazny zajem, dekuji za jakikoliv komentar k tomuto traktukku s pozdravem Micurin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 231.91 (?), 19.2.2008 14:14

Jen pro ty, kteří mají zájem o koupi traktoru zn. Partner, tak jsem nedávno v Rakousku koupil typ P 155 H 107 RB a jakože to je typ s 11,5kw motorem a s hydrostatickou převodovkou, tak mne stál 46.500,- Kč. Po nynějším poklesu kurzu eura může být ještě levnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 174.94 (?), 24.2.2008 16:38

Za ty peníze vám nic jiného nezbývá. Pokud považujete za solidní podvozek plechový výlisek plechu, tak já mám jiný názor. Navíc kladky jsou našroubovány nějakým rychlořezným závitem do tohoto plechu, navíc u nás né běžným závitem(asi W). Žací ústrojí seče pěkně, ale vypadávají rychlozávlačky, chce si je asi uvázat(jedna=150kč). Za ty peníze (ikdyž je to dost) na to moc koukat nemůžete, hlavně, že to poseká.Kvalita začíná nad 100 tisícemi, a ještě se musí vybírat. Asi by jsem za 60000,- nic jiného taky nevolil, než partnera, ale počítejte s mouchami, které někomu vadí, jinému ne. Pokud nečekáte super kvalitu, budete spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 169.242 (?), 3.5.2008 19:35

Prosím o informaci, kde se dají koupit náhradní díly na partnera P155107 HRB.Např.sněhová radlice, žací nože atd.Děkuji HOP.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.222 (?), 3.5.2008 21:00

Díly na partnera běžně objednávají větší zástupci Husqvarny, vždyť je to HQ jen ošizená a v jiném kabátě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 4.90 (?), 16.5.2008 11:40

Taky uvažuji o P 155 H 107 RB z Rakouska, jaké s ním máte zkušenosti? Četl jsem recenzi P108107HRB a nebyla nic moc, ale asi byla zaměřena na nejmenovanou společnost. Děkuji PB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika