Traktůrek Cat Cadet



host - 27.32 (?) 
9.9.2023 16:43, zobrazeno: 844x

Dobrý den, chtěla bych se zeptat z jakého, nebo z jakých důvodů se mě po určitém úseku sám zastavil zahradní traktůrek. Když jsem dneska 09.09.2023 v 09:30 začala síct první zahradu (čtverec), traktůrek mě pěkně sekal. Ale když jsem začala sekat vetší část druhé zahrady po určitém úseku se mě zastavil trakturek a nešel do chodu. Tak mě traktůrek odtáhly na statek. Po 2 hodinácj jsem traktůrek opět nastartovala a začla po 2 hodinách síct(traktůrek vychladnutý, svíčka, motor), atd. a po určitém úseku opět přestal jít traktůrek. Pravidelně si píšu kolik hodin seču zahrady. Mám 15 sečení zahrad a 49 hodin. Bylo mě řečeno, že se olej vyměňuje po 100 hodinách. Tak, že když si to vypočítám 100-49=51 hodin do výměny oleje.  Traktůrek čistím a udržuji v čistotě po každém sečení kam mě ruce dosáhnou. Nevím jaký důvod o příčian to může být.Simča

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 9.9.2023 17:58

Inu olejem to nejspíš nebude. Příčin může být hodně, odvezte to do servisu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 214.246 (?), 9.9.2023 19:40

Váš trakturek jsem nikdy neviděl, přesto jsem si ho začal hledat podle názvu. Našel jsem cub cadet. Četl jsem obšírný manuál. Třeba jsem se dozvěděl o nějakém modelu, ze se nesmí tahat.Asi má hydromotory v zadních kolech, které by se mohly poškodit.Pak mě překvapilo co jsem okopiroval níže. Jestli to na vašem modelu taky mate nevim. Ale doporučil bych taky servis.

Poruchy se zobrazují jako čtyřmístné kódy s prvním číslem (za „E“), které se vztahuje k dotčenému subsystému. Tyto závady mohou vypnout plošinu a pohon nebo celý traktor. Pokud k tomu dojde, vypněte traktor a nechte jej vychladnout, poté traktor restartujte. Pokud tyto závady přetrvávají, kontaktujte kvalifikovaný servisní personál

Read more: https://cs.manuals.plus/cub-cadet/xt1-lt42-e-electric-ride-on-mower-or-tractor-manual#ixzz8Cpqu6Zf5

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika