Příspěvky uživatele - 168.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktorová sekačka Vari, 17.5.2019
Dobrý den, nemá někdo z uživatelů zkušenost se sekačkou: Traktorová sekačka Vari RL 98 H? Hledal jsem v diskuzi, ale buď blbě, nebo tu fakt nic není. Uvažuju o jejím zakoupení, už snad i pro tu historicky osvědčenou značku, ale není to investice malá... celý příspěvek >
Kdy ořezat vlašský ořech, 30.6.2017
Dobrý den, po pročtení této diskuze nejsem úplně moudrý z toho, kdy a hlavně jak řezat ořešák. potřeboval bych v těchto dnech z důvodu stavebních prací odříznout větev ořešáku, je to zhruba 1/5 stromu, ořešák je cca 25 let starý, vitální. Nevadilo... celý příspěvek >
Staré hrušky, 26.6.2017
U mě jsem na tom stejně. Po jarních mrazech a mimořádně chladném a sněživém počasí v době květu mám na čtyřech hruškových stromech přesně dva plody
Výsledky roubování 2017 - horké jaro, 16.6.2017
Já jsem letos s rouby vcelku spokojený, u švestek a rynglí roubovaných v březnu kopulací úspěšnost cca 70%, teď mají výhony na roubech 20-30cm - až se mi zdá, že to budu muset zaštípnout. Přerouboval jsem starou hrušku která neměla... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017
Boskovicko 420 mnm, bohužel jsem se s odhadem trefil, mezi půlnocí a pátou ráno teplota spadla na -5, před domem komplet zamrzl rybník, takže chvílemi asi bylo i víc ohně pod meruňkami nedokázaly zachránit nezachránitelné-bohužel se k mrazu... celý příspěvek >
Stavba udírny, 6.12.2016
Perfektní, gratuluju, něco podobného jsem na podzim rozestavěl, budu pokračovat na jaře a tohle je výborná inspirace - mám úplně stejnou představu o výsledku (jen tedy ze šamotových cihel) Nenašlo by se prosím ještě nějaké foto i z udírny - jak máte... celý příspěvek >
Co je to za ořešák?, 19.5.2016
Není to nějaké synonymum pro odrůdu Sychrov, která má červená jádra?
Jakou sekačku?, 18.5.2016
No nikdo nespolkl všechnu moudrost světa, ani vy, ani já. Zadání bylo zavádějící, nepopírám, prostě se v sekačkách extra nevyznám, každý máme jiný obor zájmu, ale zrovna kdejaké odsudky jsem nečekal. Měl jsem napsat, že jsem chytrý jak rádio,... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 17.5.2016
Dobrý den, plánuji koupit novou sekačku na pozemek cca 1100 m2, který je mírně svažitý, ne úplně rovný. Vůbec se neorientuji na trhu, která sekačka by byla vhodná, nabídka na netu je obrovská, tak bych přivítal tipy a vaše zkušenosti. Hlavní podmínky... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 28.4.2016
Boskovicko -1, takže co na stromech nezmrzlo v úterý, má zatím šanci na přežití, ale je to letošní jaro fakt adrenalinový. A to tady ještě nebyli ti tři ledoví pantátové.
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Boskovicko -2, máme asi vymalováno s meruňkami a bůhví s čím ještě... to by se na to člověk nejraději vys... chjo
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika