Tlaková myčka



host - 242.66 (?)
9.4.2010 11:05

Popsanou součástku nešlo vytočit, je to z velmi měkkého plastu a matice se mi sjela. Ale napadlo mě odšroubovat jakési 3 šrouby dole pod motorem (už nebylo co zkazit). Pod každým byla taková plastová sítka s jezdícím vnitřkem na pružince, možná to je to hledané a bylo to zanesené drobnými nečistotami. Tak vyčištěno a myčka opět funguje.   Dík za radu

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 242.66 (?), 3.4.2010 14:51, zobrazeno: 8811x

Zdravím všechny, mám problém s tlakovou myčkou. Přestal spínat motor. V lepším případě, pokud déle držím puštěnou pistoli, tak po chvíli sepne, tedy sepla, teď už se vůbec nechytla. Napadá vás něco, kam kouknout? Dík za nápady.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 34.2 (?), 3.4.2010 21:47

jaká značka? Jinak rozdělat, vyčistit, namazat "tlakový spínač"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 49.18 (?), 3.4.2010 22:01

Tohle se mi stalo a dělalo to zanesený sítko na přívodu vody.

Tomáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 242.66 (?), 4.4.2010 10:54

Je to Black and Decker. Sítko jsem vyčistil jako první, dál nevím.  Jo a klasicky to chcíplo měsíc po záruce .

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 242.66 (?), 4.4.2010 10:57

pro 34.2: myslíte tlakový spínač v pistoli nebo jinde?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 34.2 (?), 4.4.2010 17:21

Někde u motoru je takové zařízení, že když nemáte stlačenou pistoli, tak tlak vody zatlačí na takovou tyčinku přes pružinku a ta vypne spínač(vedou k němu el.dráty). Když pistoli zmáčknete,tím uvolníte tlak a pružina by měla zase tu tyčinku vrátit a tím zapnout zase spínač který pustí proud do elektromotoru.Většinou to bývá zanesené a tyčka nechodí. Je hodně typů, ale princip je v podstatě stejný.Hlavně si dejte pozor, abyste to složil v pořadí tak, jak jste to rozebral.Není to nic složitého tak ať se daří.Veselé velikonoce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 242.66 (?), 9.4.2010 11:05

Popsanou součástku nešlo vytočit, je to z velmi měkkého plastu a matice se mi sjela. Ale napadlo mě odšroubovat jakési 3 šrouby dole pod motorem (už nebylo co zkazit). Pod každým byla taková plastová sítka s jezdícím vnitřkem na pružince, možná to je to hledané a bylo to zanesené drobnými nečistotami. Tak vyčištěno a myčka opět funguje.   Dík za radu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 131.215 (?), 27.6.2010 11:12

Tohle nefungovalo, jako poslední záchranu jsem jsem použil WD 40, nastříkal jsem do vstupu vody až po plné sítko, připojil vodu a pustil. Takto 3x po sobě a myčka jede jako nová. Zřejmě se promázlo místo, kam jsem se nedokázal dostat. Asi to tak udělám vždy před uložením po sezóně a na jaře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika