Studený Briggs & Stratton 500 series nestartuje



HonzaH - (1) - 118.24 (?) 
2.10.2017 7:13, zobrazeno: 7315x

Sekačka AL-Ko s Briggs & Stratton 500 series za studena nestartuje.Když se napumpuje benzín a nechá stát, tak za cca půl hodiny pak již při opětovném startování chytne.Známá bohužel nechávala benzín i přes zimu, je správná moje domněnka že bude cosi ucpaného v karburátoru?

(svíčku, vzduchový filtr, membránu v karburátoru ji jakýsi neznačkový servis vyměnil, ale problém se startováním přetrvává).

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
jariel231 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (206) - 146.203 (?), 2.10.2017 21:42

Podobné problémy jsem měl i já s Briggs & Stratton. Rozměrově tam pasuje svíčka z motorové pily a tak jsem ji používal. Nartartovat studený motor trvalo hodně času a nervů.Pomohl mi až prodejce zahradní techniky. Doporučil mi "čtyřtaktní svíčku". Na můj dotaz, že takovou neznám, mi ji prodal. Od té doby motor startuje jako nový.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 95.140 (?), 27.9.2022 15:32

U této sekačky když měním chod želva - zajíc je tato funkce bez odezvy. Pomohlo by vyčištění karburátoru? Mám také potíže se studeným startem. Zkusím vyměnit svíčku. Jak je složité vyměnit startovací šňůru,


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 214.246 (?), 28.9.2022 18:29

Možná by pomohlo dat si tu práci a zjistit kam to lanko (struna) želva -zajíc vede a co tam na konci ovládá. 
Motor při prvním startu připravím tak, že 5x prudce zmacknu gumový balónek. Když sundam filtr, musím vidět jak stříka palivo do karburatoru.Někdo to pomalu macka a rychle poušti.Tedy obráceně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 95.140 (?), 29.9.2022 16:51

Jak píšete, 5x zmáčknu... Doposavad jsem tak činil a sekačka startovala. Sekačku jsem dostal loni bez informací, ani návodu. Kouřila, vypral jsem filtr a v pohodě sekal. Přepínání želva - zajíc, ale nefungovalo, používal jsem snad běh na zajíc. V současné době špatně startuje - vyměním svíčku za novou a chystám se na oddeklování sekačky a revizi karburátoru.Šňůra je trochu roztřepená, chtěl bych ji také vyměnit. Uvidím co je pod krytem...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika