Příspěvky uživatele - 19.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vaše réva? (2013), 27.8.2013 Obsahuje fotku
Dnes jsem sklízel a ochutnal bobule prvního hroznu Preobraženie. Chuť je výborná, jak dobře vypadá tak i dobře chutná. Také mám radost z toho, že mu stačil jen 1 postřik (když nepočítám jarní Sulku).
Augustin (V 25 - 20), 27.8.2013 Obsahuje fotku
U nás bude Augustin potřebovat k dozrání ještě aspoň 10 dnů. Letos ale červnové chladno při povodni zpozdilo zrání všech odrůd.
Jaký kultivátor, 1.3.2013
Děkuji Vám za reakci, je pro mě velmi cenná a přínosná, utvrdilo mě to v rozhodnutí dát přednost varině, neboť s tím zpětným chodem máte pravdu a celkově je ta Varina lepší. Děkuji vám moc za vaše názory a čas a ať se na zahrádce dílo daří.... celý příspěvek >
Jaký kultivátor, 1.3.2013
Dobrý den. Já jsem si myslel, že ovládání kultivátoru o té hmotnosti bude těžké- ale předesílám, že s touto prací nemám zkušenosti a proto se mohu mýlit. Dále jsem chtěl zkultivátorovat půdu ve skleníku, a myslel jsem, zda ta hmotnost nebude na... celý příspěvek >
Jaký kultivátor, 1.3.2013
Dobrý den, koukám, že většina z Vás doporučuje varinu. A má někdo doma starý kultivátor od Jikovu systém Robus? Zajímalo by mě, kolik tento kultivátor váží. já totiž se bojím, že varina už je příliš těžká. Zahrádkář od Plzně
Sekačky od Mountfieldu, 24.4.2009
Jestli je něco na M špatné, tak to rozhodně nejsou sekačky. Jestli jsou správné čísla, které zveřejňují, tak jich prodali už přes milion. A u mě v servisu je nevídám. To jsou jiné značky :-). Upřímně - uvítal bych kdyby je měli horší, pro mně by to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika