Sekacka pro 63 letou matku



host - 57.215 (?)
20.4.2018 2:55
Jsem rád že se nezabýváte omáčkou okolo, ale vytáhl jste si to podstatné 😁.Mám velmi dobré zkušenosti se stigou (jen by jsem nešel do toho nejlevnějšího) a osvědčila se Honda (je i s el. vyklápěním koše, ale není nutné ho pěchovat doplna).Zklamala mě Husqvarna (PC 95tis.)po roce prodána.Překvapení byl sousedův dvouválcový mountfield/stovky hodin bez vážnější závady-jen olej, brousit kudly, ale nevzal by jsem ho kvůli váznoucímu servisu.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
            
host - 57.215 (?), 20.4.2018 2:55
Jsem rád že se nezabýváte omáčkou okolo, ale vytáhl jste si to podstatné 😁.Mám velmi dobré zkušenosti se stigou (jen by jsem nešel do toho nejlevnějšího) a osvědčila se Honda (je i s el. vyklápěním koše, ale není nutné ho pěchovat doplna).Zklamala mě Husqvarna (PC 95tis.)po roce prodána.Překvapení byl sousedův dvouválcový mountfield/stovky hodin bez vážnější závady-jen olej, brousit kudly, ale nevzal by jsem ho kvůli váznoucímu servisu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 57.215 (?), 20.4.2018 6:25
Uz vím, proč jsem nevzal po husqvarně cubcadeta-používal stejnou převodovku jako huska, s kterou byly potíže.Možná je to dnes jinak...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18312) - 236.1 (?), 20.4.2018 8:54

Ono je otázka, v jaké kondici matka v 63 letech je a v jaké bude za 5 let. Jsou ženy, které v tom věku pohodě zvládnou jakoukoli sekačku i se startováním, ale ne všechny.
   Lze čekat, že starší žena asi nebude sekat celou zahradu na jeden zátah a taky že sil jí bude ubývat. Ne každá matka miluje motory, ráda mění olej, čistí filtr. Aku stroje se rychle vyvíjejí. Ještě před pár lety bychom se nad elektromobilem a aku řetězovou pilou jen usmáli. Přemýšlel bych, tak jako Standa, tímto směrem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.160 (?), 20.4.2018 21:36
Je to víc jak čtvrt hektaru, i na benzínovku je to dost, natož na aku -méně výkonná, omezení dobou použití na nabití.A když vidí, že za náhradní výkonnou bateriii dám 10tis.,myslím, že ještě nenastal čas...😁
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.160 (?), 20.4.2018 21:41
S je na 1/2h

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 6.160 (?), 20.4.2018 21:43
1

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika