Sekacka pro 63 letou matku



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
         
host - 10.190 (?) 
17.4.2018 19:50

Já bych dnes B&S jako sázku na jistotu už moc neviděl. On totiž ten druhý motor může být stejně dobrý a jistě bude levnější, rotože je to čína. No a oba "stroje" jsou pak také čínská výroba. Nic proti, jen aby bylo jasno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
brusell - (6) - 235.151 (?), 17.4.2018 20:12

Zajima informace, zkousel jsem hledat neco o puvodu Cub Cadet motoru, ale moc toho neuvadeji - Cub Cadet Branded Engines

Koukam i na zkusenosti se znackou a taky nic moc - Cub Cadet

Jak jsem nasel, jedna se o verzi MTD pro "narocnejsi" zakazniky.

Z osobni zkusenosti, B&S mame uz na druhe sekacce a zahradn Terre a funguji dobre, proto jsem zminoval tu overenost, ale samozrejme nekdo muze mit odlisne zkusenosti.

Ze jsou oba stroje montovane v Cine je mi jasne, otazkou je, co tam ted montovane neni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 84.190 (?), 17.4.2018 20:36


Že jsou oba stroje montované v Čině je vám jasné?Já do toho nedělám, ale nějak mě zajímalo, jak budete měnit sekání za radlici. Takže za desítku to asi jde a u toho Cub cadet jsem se při tom dozvěděl, že je to američan a dělají ho u Balatonu.To video si můžete pustit taky.Zadejte cub cadet... a z nabízených obchodů Namir.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.13 (?), 17.4.2018 22:54
To se musí s hlavou před použitím protřepat a napsat, že jste škrt, ale bylo to účinné 😎,po dvou dnech jste došel k závěru, který jsem Vám radil-rider, traktůrek.Omlouvám se, že jsem změnil téma tímto směrem a odklonil Vás od sekačky, ale někomu to nedojde ani po letech.Gratuluji! Traktůrek je nejlépe si osahat naživo-vemte máti k prodejci stigy a bude vybráno.Kde bydlí?Na pravidelnou sněhovou nadílku traktůrky nejsou ideál.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.13 (?), 17.4.2018 23:07
Jen dodám-taky nejsem zastánce provozovat koníčky rodičů, ale sekání plochy je nutná údržba, ne koníček 😋.A styl sekání má být co nejlehčí pro kohokoliv.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.13 (?), 17.4.2018 23:36
Pokud zvažujete modely traktoru, tak ještě radu-podstatnější než motor je převodovka-motor může být sebelepší, ale pokud to převodovka nepřenese, je Vám k ničemu.Vycházejte z K46,to je základ kvality.Na čtvrt hektaru, pokud to není kopcovité, stačí i jednoválcový motor a berte osvědčené značky-b&s, Honda,Kawasaki, Köhler.Dnes je na výběr...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
brusell - (6) - 235.151 (?), 17.4.2018 23:53

Ja Vas nechci zklamat, ale Vase vykriky o jakemsi mem skrtstvi jsem s klidem ignoroval, protoze maji pro mne nulovou hodnotu.

To co se koupi se ridi opravdu striktne tim, co je potreba a kolik to mym rodicum usetri prace (proto jsem zahrnul i moznost uklidu snehu, jenz je dalsi vec, kterou musime diky otcovu zdravotninu stavu resit) a ve finale to neni ani az tak otazkou penez kdyz budu mit alespon castecne jistotu, ze se nebudou se zahradou a ani naslednou udrzbou trakturku nijak trapit. Ostatne proto jsem ani nedefinoval zadnou cenovou relaci ale zadal jsem o doporuceni neceho s rozumnym pomerem cena/vykon odpovidajici rozmerem a vykonem velikosti jejich zahrady.

Ale nic ve zlem.

Jinak dekuji za typy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.215 (?), 18.4.2018 0:39

A co kdyby jste na to sekání někoho sjednal?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 52.95 (?), 18.4.2018 11:21

Dobrý den zakladateli, odborně neporadím, jen přidám tip dcery a snachy - vemte ssebou na výběr a ošahání nejen maminku, ale i tatínka, a tomu dejte na starost posoudit, jestli je to dobrý model na to, až maminka bude sekat, tak on bude předtím a potom např. seřizovat, ladit, čistit a podobně, aby se mu to dělalo dobře...

A pánům rýpalistům bych řekla, že zpravidla nejde o to zda rodiče dřou děti nebo děti nepomáhají rodičům na zahrádce, jen o nenalezenou správnou míru spolupráce. Protože nejsložitější a nejdůležitější je najít rozumnou míru, kdy děti pomáhají s tím co rodiče chtějí, ale zároveň to děti nesmí vše dělat za rodiče seniory, aby se ti necítili vyřazení z provozu a k ničemu. Aby se našla rozumná míra práce kterou rodiče zvládnou a měli pocit že nepatří do srarého železa a jsou nesoběstační... a to je myslím případ i tady pana zakladatele a je to od něj hezké.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Standa_HK_ - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1484) - 248.224 (?), 19.4.2018 14:32

Osobně bych dal přednost CUB CADET LT2 NR92.

A ohledně číny - jestliže je číňanů cca 1/6 lidstva a jsou 2× pracovitější než evropa+severní amerika (či 4× pracovitější než afrika a jižní amerika), pak vyrobí minimálně 1/3 světové produkce spotřebního zboží. V další 1/3 světové púrodukce najdete alespoň jedinou součástku, která má dovozový původ. Vždy je kvalita o kontrole ze strany vývozce. Nejvyšší jakost si odeberou "značkoví zákazníci" a garantují tuto kontrolu, Druhou jakost si odeberou překupníci, protože proč by se mělo něco vyhazovat jen proto, že to přísným kritériím značkového zadavatele nevyhovělo. Bohužel z číny se dá prodat/nakoupit i třetí jakost. Tož nenadávejme na výrobce, ale na ty přes které nakupujeme. Máme na výběr od Fair_trade až po paš_er_Aka.

SfK

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika