Sekačka GTM 500SP1 - nefunguje pojezd



host - 48.30 (?)
6.6.2014 15:36
A jak mám rozumět "pokud se špatně používá pojezd" Co se na něm nechá špatně používat??? Nastartuji, zmacknu pojezd a sekam Dojedu na konec, povolim pojezd, otocim sekačku a sekam dál Tak nerozumím tomu jak jsem ho mohl špatně používat Ale poku mi to někdo vysvětlí, budu jedině rád. Díky
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 48.30 (?), 6.6.2014 15:36
A jak mám rozumět "pokud se špatně používá pojezd" Co se na něm nechá špatně používat??? Nastartuji, zmacknu pojezd a sekam Dojedu na konec, povolim pojezd, otocim sekačku a sekam dál Tak nerozumím tomu jak jsem ho mohl špatně používat Ale poku mi to někdo vysvětlí, budu jedině rád. Díky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.43 (?), 11.6.2014 7:16

Opravdu senenajde nikdo, kdo dokáže vysvětlit, co znamená pojem "špatně se používá pojezd"

Děkuji za každou odpověd

Martin!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.13 (?), 11.6.2014 16:19
Zdravím, špatným používáním pojezdu mám namysli již zminované a to co lidi často dělají, tedy používání madla pojezdu jako variátoru, tedy nechávat prokluzovat. jenže tato převodovka není variátorová. Další možnou příčinou je neseřizování lanka pojezdu aby se pojezd spínal až na doraz. Dovozce Vám nabízel možnost mít 4 roky záruku pokud dáte stroj 1x ročně na seřízení, to ale nikdo nedělá a pak se diví..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 233.247 (?), 11.6.2014 18:43
Díky za odpověď Takže převodovku jsem prokluzovat nenechal ani jednou já, ani nikdo jiný, sekam se sekackou jenom já a nikdo jiný, takže tím ze bych to zavinil já špatným užíváním to asi nebude. Dovozce nám prodlouženou záruku na 4 roky nenabizel, sekačku jsme kupovali v OBI a tam nám nedali ani záruční list To že je možnost 4 leté záruky stím, že budeme sekačku každý rok pravidelně servisovat jsme se dozvěděli až při reklamaci sekačky u prodejce Ještě jsem se chtěl zeptat, kolik stojí pravidelný roční servis? Díky za info Martin
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.57 (?), 3.7.2015 0:24

Ono u sekaček s "kvalitním" pojezdem je problém i v tom že se sekačkou couvá... už s tím zamnou bylo pár lidí 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 108.64 (?), 2.7.2015 7:49

Ahoj mám sekačku gtm 500 sp mám ji dva a půl roku a rospustila se mi remenice převodovky je hovno po umělých převodech teď nevím kde tu řemenici mám koupit. Potřebuji kosit přemyšlím že nechám vysoustružit kovovou řemenici to bude asi nejrychlejší stejně ty rychlosti nefungovaly nafouká tam tráva a nejdeto.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 229.126 (?), 23.7.2015 3:35

Tak mi taky odešla po 2, letem používání převodovka. Nová 1.800kč. Tak se poohlídnu po jiné, tuhle nechám na dosekávání okolo baráku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 200.138 (?), 9.10.2017 6:28

Děkuji všem za příspěvky, uvažoval jsem o koupi GTM 500 SP4 nebo alko 525 vs, ted vidím že GTM není asi dobrá volba, tak pujdu asi do Alko, vadí mi že Alko nemá výškově nastavitelné madlo.

Tonda 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.122 (?), 9.10.2017 6:55

alko ma tu plastovou remenici taky a na vsech modelech

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 230.129 (?), 3.7.2023 17:03

laughlaughlaugh TAk to mně nenapadlo, že je to pokažené  laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika